IT testas padės pasirinkti geriausiai tinkančią specialybę!

Atlik testą 1, sužinok sau geriausiai tinkančią IT specialybę 2 ir tapk profesionalu 3

Jei reiktų rinktis karjeros kelią, kurį iš jų pasirinktum?

Kas tave motyvuoja darbe?

Kaip matai savo kasdienę aplinką?

Kokias naujienas skaitai dažniausiai?

Operacinė sistema, kuriai teiki pirmumą?

Kuris iš šių dizainų labiausiai tinkamas?

Kas tau svarbiau?

Pasirink eilės tvarką pagal asmeninį prioritetą

Kuri iš šių platformų artimiausia tau?

Jei tinklalapis būtų namas, kas būtų front-end programavimas jame?

Kuris pasirinkimas tau atrodo teisingesnis?

Nauja ir greitai auganti sritis ar stabili ir užtikrinta karjera?

Kokias užduotis patinka spręsti labiausiai?

Kuris Iphone X update buvo geresnis?

Automatinė ar mechanininė pavarų dėžė?

Ar mėgsti darbą vienumoje?

Kokią savybių kombinaciją vertini labiau?

Kokia priemonė, tavo nuomone, verslui daro didžiausią įtaką?

Mėgsti rašyti ar skaičiuoti?

Kokį užduočių atlikimo būdą rinktumeisi?

Tu turi visas galimybes tapti front-end programuotoju!

Front-end programuotojas naudodamas HTML, CSS ir JavaScript kalbas kuria internetinio puslapio interaktyvumą – tai yra viską, ką mato puslapio vartotojas, pradedant teksto šriftais, slider‘iais, drop-down meniu, mygtukais, baigiant bendrinėmis puslapio savybėmis, kaip puslapio turinys, pvz. nuotraukos, vaizdo įrašai, straipsniai ir kt., rodomos naršyklėje.

Tu turi visas galimybes tapti web dizaineriu!

Web dizaineriai atsakingi už tai, kaip atrodo internetiniai puslapiai ar aplikacijos – elementų išdėstymas, spalvos, tipografija, mygtukai, ir visa kas yra matoma naudotojo. Web dizaineriai specializuojasi į UX (User Experience), UI (User Interface), grafikos, produkto ir front-end dizainerius. Kurį kelią pasirinkti paprasčiau bus nuspręsti įgijus pagrindinius įgūdžius, reikalingus bet kurios srities dizaineriui.

Tu turi visas galimybes tapti back-end programuotoju!

Back-end arba “Server Side” programavimu yra kuriamos aplikacijos branduolys, komunikuojantis su serveriais ir duomenų bazėmis. Tai yra viskas, ko vartotojas nemato. Back-end dalis atsakinga už puslapių ir aplikacijų saugumą, turinio valdymo sistemų diegimas, duomenų bazių sturkūros ir serveriai. Populiariausios back-end programavimo kalbos šiuo metu yra Java, .NET, C ir C#, Python, PHP.

Tu turi visas galimybes tapti machine learning inžinieriumi!

Machine Learning specialistas yra programinės įrangos inžinierius, savo dėmesį skiriantis kompiuterio mokymui. Šios srities specialistai daro kompiuterio mokymo eksperimentus, naudojant Python ir skirtingas šios kalbos bibliotekas. Diegia naujausius sprendimus produkcijose, optimizuoja jų našumą.

Tu turi visas galimybes tapti interneto rinkodaros specialistu!

Interneto rinkodaros specialistas atsakingas už internetinio puslapio, o tuo pačiu ir verslo, matomumą internete. Šios srities specialist atsakomybės: optimizuoja puslapį paieškos sistemoms, angl. Search Engine Optimization, analizuoja bei tinkamai naudoja raktažodžius, atpažįstamus paieškos sistemų, kuria Google Ads ir Facebook Ads reklamą.

Tu turi visas galimybes tapti duomenų analitiku!

Big Data inžinierius atsakingas už duomenų rinkimą, kaupimą, saugojimą ir analizavimą. Toks žmogus ne tik turi suprasti ir susisteminti surinktus duomenis, bet rasti būdą juos tikslingai panaudoti. Jie kuria visą architektūrą, padedančią analizuoti ir apdoroti duomenis kompanijai naudingiausiu būdu.