Java kursai

Java – viena populiariausių programavimo kalbų pasaulyje. Šiuose kursuose padėsite tvirtus pagrindus ateities karjerai.

Apžvalga

Ką išmoksi?

Išmoksite naudoti tarnybinių stočių operacines sistemas; programuoti žiniatinklio puslapių vartotojo sąsajas; kurti nesudėtingą programinę įrangą; taikyti programinės įrangos kūrimui naudojamus principus ir metodus; kurti nesudėtingas reliacines duomenų bazes

Kur pritaikysi?

Remiantis įvairių tyrimų duomenimis, Java šiuo metu – populiariausia programavimo kalba, o ją įvaldę inžinieriai gali save realizuoti skirtingose srityse. Pradedant debesų kompiuterija, Internet of Things, duomenų analizė, žaidimų kūrimas ir kt.

Kur dirbsi?

Baigus Java kursus studentai gali dirbti didžiosiose korporacijose – bankuose bei bankinių sistemų kompanijose, telekomunikacijų, draudimo srityse.

Finansavimas

Neatidėk mokslų ateičiai!

Luminor suteikia galimybę už mokslus mokėti išsimokėtinai.

Už studijas sumokėti gali su mūsų vartojimo paskola, kuri tinka mokymosi, kelionių ir kitoms reikmėms apmokėti, o mokėjimo laikotarpis nuo 1 iki 5 metų.

Plačiau

General Financing suteikia galimybę už mokymus mokėti išsimokėtinai. General Financing užtikrina itin lanksčias ir patogias atsiskaitymo sąlygas – visi norintys gali mokėti lizingu iki 12 mėnesių be jokio pabrangimo.

Plačiau

Valstybė gali finansuoti mokymus bei suteikti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu: mokymosi stipendiją ir už keliones į mokymo vietą ir atgal. Susisiekite ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes.

Plačiau

Karjeros planavimas

Workshop’ai

CodeAcademy tikslas yra ne tik suteikti žinių, tačiau ir padėti Jums persikvalifikuoti. Siekiant geriausių rezultatų Studijų studentams organizuojame 3 dalių karjeros dirbtuves, kuriuose analizuojame rinką bei Lietuvoje veikiančias įmones ir planuojame karjerą.
 • CV/Linkedin
 • Portfolio
 • Rinkos analizė

Asmeninės konsultacijos

Kiekvienam CodeAcademy studentui skiriamas individualus laikas, skiriamas padėti pasiruošti darbo pokalbiams su būsimu darbdaviu.

Įsidarbinimo galimybės

Apžvalga

Galimas Valstybės finansavimas

Valstybė gali finansuoti mokymus bei suteikti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu: mokymosi stipendiją ir už keliones į mokymo vietą ir atgal. Susisiekite ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes. 

Programa

 1. Įvadinė dalis 16 val.

  Trumpa JAVA kalbos apžvalga; „Compiler“; Kodo rašymo priemonės; Duomenų tipai; Klasės ir objektai; Pirmasis kodas.

 2. Programavimas su Java 76 val.

  Kintamieji; Sąlygos; Ciklai; Masyvai; Funcijos.; Objektinis programavimas su JAVA; Algortiminiai uždaviniai; Įvadas įduomenų bazes.

 3. Geriausios praktikos dirbant su JAVA komandoje. 24 val.

  Naudojant įvairius metodus ir klientų tyrimus, studentai bandys suprasti kliento elgesįtinklapyje; tinklapio adaptacijos mobiliems telefonams ir planšetėms

 4. Java Web Development 20 val.

 5. Baigiamasis projektas 12 val.

  Studentai atlieka baigiamajį projektą pagal dėstytojo nuožiūrą.

Dėstytojai

Mindaugas Karpinskas

Linkedin Java
Team Lead at Exadel

Martynas Mitrulevičius

Linkedin Java
Java Developer at Cognizant

Pavel Vrublevskij

Linkedin Java
Business systems unit manager at Cgates

Žilvinas Juraška

Linkedin Java
Java Developer & Marketing Specialist at EF EVE

Datos ir kainos

 • Laikotarpis
  sausio 8 d. – kovo 15 d.
  Trukmė
  160 val.
  Laikas
  18:30 - 21:30
  Kaina
  nuo 489 € arba 68€/mėn. išsimokėtinai. Galimas valstybės finansavimas

Registracija