Skaitmeninės rinkodaros ir SEO mokymai (Nuotoliniu būdu)

Internetinių puslapių kūrimo pradžiamokslis leis išmokti naudotis puslapių kūrimo “Wordpress” platforma, suteiks žinių kaip optimizuoti internetinių puslapių paiešką (SEO), sukurti reklamines kampanijas (PPC), suprasti Google analytics pateikiamus duomenis. CodeAcademy seo mokymai

Apžvalga

Ką išmoksi?

Skaitmeninės rinkodaros kursas leis išmokti naudotis populiaria “Wordpress” platforma, suteiks žinių kaip optimizuoti internetinių puslapių paiešką (SEO), mokys kurti bei analizuoti įvairias reklamines kampanijas.

Kur pritaikysi?

Studentas sugebės kurti internetines svetaines, įgis tvirtus SEO pagrindus ateities projektams, išmoks dirbti su svarbiausiomis Google programomis, išmoks sujungti rinkodaros kanalus kuriant dideles rinkodaros strategijas.

Kur dirbsi?

Šiais laikais internetinė svetainė yra gyvybiškai svarbi kiekvienam verslui, organizacijai ar paslaugas teikiantiems specialistams, tad mokėti ją sukurti yra labai naudingas ir pelningas įgūdis. Tai gali pagrįsti skaičiai – kiekvieną mėnesį daugiau 4000 žmonių Google paieškos sistemoje ieško interneto svetainių kūrėjo.

Finansavimas

Neatidėk mokslų ateičiai!

CodeAcademy suteikia galimybę už mokslus mokėti išsimokėtinai. Dėl platesnės informacijos ir sąlygų kviečiame susisiekti.

Susisiekti

Valstybė gali finansuoti mokymus bei suteikti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu: mokymosi stipendiją ir už keliones į mokymo vietą ir atgal. Susisiekite ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes.

Plačiau

Karjeros planavimas

Workshop’ai

CodeAcademy tikslas yra ne tik suteikti žinių, tačiau ir padėti Jums persikvalifikuoti. Siekiant geriausių rezultatų Studijų studentams organizuojame 3 dalių karjeros dirbtuves, kuriuose analizuojame rinką bei Lietuvoje veikiančias įmones ir planuojame karjerą.
 • CV/Linkedin
 • Portfolio
 • Rinkos analizė

Asmeninės konsultacijos

Kiekvienam CodeAcademy studentui skiriamas individualus laikas, skiriamas padėti pasiruošti darbo pokalbiams su būsimu darbdaviu.

Įsidarbinimo galimybės

Apžvalga

Galimas Valstybės finansavimas

Valstybė gali finansuoti mokymus bei suteikti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu: mokymosi stipendiją ir už keliones į mokymo vietą ir atgal. Susisiekite ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes.

Mokymai - nuotoliniu būdu

Reaguodami į susiklosčiusią situaciją dėl pasaulyje siaučiančio viruso Covid-19, kviečiame mokytis nuotoliniu būdu. Kursų grafikas yra fiksuotas, visos pamokos yra vedamos gyvai, profesionalių CodeAcademy dėstytojų, kuriems, paskaitų metu, galite užduoti klausimus, pasitikrinti namų užduotis, gauti patarimų dėl ateities projektų.

Mokslams virtualioje ervėje naudojame vieną pažangiausių bei lanksčiausių pedagoginių programų – Moodle. 

Moodle (angl. Modular Object Orentiered Dynamic Learning Environment) – atvirojo kodo žiniatinklinė virtualaus mokymosi aplinka, suprojektuota pedagogams organizuoti mokymosi kursus tinkle. Čia studentai ras visą mokymo medžiagą, užduotis, ir naudingas nuorodas. 

Mokėjimo galimybės

Už mokslus mokėti galite pradėkite tik tada, kai sėkmingai įsidarbinsite! 

Jei norite mokytis pradedančiųjų kursus ir pažengusiųjų studijas ir už juos atsiskaityti įsidarbinus, suteikiame tokią galimybę, kuri kainuos 3500€. Mėnesinis mokestis – 10% nuo Neto pajamų, su galimybe turėti mokėjimo atostogas iki 5 mėnesių. 

Rezervacinis mokestis renkantis šį mokėjimo būdą – 5% nuo galutinės kainos. 

Metinis Microsoft Office paketas nemokamai

Kiekvienas studentas, lankantis CodeAcademy kursus 2021 m. dovanų gaus metinį Microsoft Office paketą, kurį panaudoti galės ne tik mokomajai medžiagai priimti ir apdoroti, bet ir individualiems tikslams. 

Programa

 1. Įžanga 8 val.

  1.1 Skaitmeninės rinkodaros samprata ir dalys

 2. Turinio valdymo sistema Wordpress 32 val.

  2.1 HTML ir CSS pagrindai
  2.2 Darbas su WordPress
 3. SEO 54 val.

  3.1 SEO Istorija
  3.2 Raktažodžiai
  3.3 SEO Teorija
  3.4 Techninis SEO
  3.5 Vidinis SEO
  3.6 Išorinis SEO
  3.7 Juodasis SEO
  3.8 SEO Procesas
  Straipsnių skaitymas, raktažodžių rinkimas, turinio planavimas, svetainės auditavimas, turinio rašymas ir optimizavimas.
 4. Google Programos 24 val.

  4.1 Google Analytics
  4.2 Search Console
  4.3 Google Tag Manager
 5. Socialinė Media 16 val.

  5.1 Facebook
  5.2 Facebook Ads
 6. SEM 16 val.

  6.1 Google Ads
  6.2 Simuliacija
 7. Egzaminas 10 val.

  7.1 Teorinė dalis
  7.2 Praktinė dalis
  7.3 Baigiamasis darbas

Dėstytojai

Tomas Dambrauskas

Linkedin Interneto svetainių kūrimas ir SEO
Digital Marketing Project Manager at BrandScatter.lt

Žilvinas Kazlauskas

Linkedin Interneto svetainių kūrimas ir SEO
Freelance consultant digital marketing, SEO, Google ADS, WordPress

Datos ir kainos

 • Laikotarpis
  birželio 7 d. – rugpjūčio 13 d.
  Trukmė
  160 val.
  Laikas
  18:00 - 22:00
  Kaina
  nuo 689€ arba 68€/mėn. išsimokėtinai. Galimas valstybės finansavimas
 • Laikotarpis
  spalio 18 d.  – gruodžio 23 d.
  Trukmė
  160 val.
  Laikas
  18:00 - 22:00
  Kaina
  nuo 689€ arba 68€/mėn. išsimokėtinai. Galimas valstybės finansavimas

Registracija