Web dizaino (UX/UI) Studijos (Nuotoliniu būdu)

Pažengusiųjų studijos skirtos įsigilinti į pilną dizaino procesą, išbandyti skirtingus stilius bei tipus.

Apžvalga

Ką išmoksi?

Pažengusiųjų studijos skirtos įsigilinti į pilną dizaino procesą, išbandyti skirtingus stilius bei tipus. Atidžiau pasižiūrėti į dizainą iš verslo valdymo pusės, testavimo bei darbo su klientais ir vartotojais. Studijų metu įsigilinsite į visas menines priemones dar labiau,o po Studijų savo asmininiame portfolio turėsite e-komercijos, reprezentacinės ir aplikacijos svetainių dizainus.

Kur pritaikysi?

Baigus Web Dizaino (UX/UI) kursus sugebėsi sudelioti tinklalapio logiką ir informacijos architektūrą nuo 0. Gebėsi nupiešti “wireframes” bei apipavidalinti tinkamais dizaino sprendimais. Žinias panaudosi kuriant visus “digital” sprendimus: internetinius banerius, tinklalapius bei aplikacijas.

Kur dirbsi?

Baigus Web Dizaino (UX/UI) kursus galėsi pradėti savo karjerą kaip laisvai samdomas dizaineris, kadangi paklausa šiems specialistams yra ženkliai išaugusi. Dizaineriai taip pat samdomi tinklalapių kūrimo, dizaino bei kūrybinėse agentūrose bei startuoliuose.

Dėstytojas apie Studijas

Finansavimas

Neatidėk mokslų ateičiai!

CodeAcademy suteikia galimybę už mokslus mokėti išsimokėtinai. Dėl platesnės informacijos ir sąlygų kviečiame susisiekti.

Susisiekti

Valstybė gali finansuoti mokymus bei suteikti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu: mokymosi stipendiją ir už keliones į mokymo vietą ir atgal. Susisiekite ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes.

Plačiau

Karjeros planavimas

Workshop’ai

CodeAcademy tikslas yra ne tik suteikti žinių, tačiau ir padėti Jums persikvalifikuoti. Siekiant geriausių rezultatų Studijų studentams organizuojame 3 dalių karjeros dirbtuves, kuriuose analizuojame rinką bei Lietuvoje veikiančias įmones ir planuojame karjerą.
 • CV/Linkedin
 • Portfolio
 • Rinkos analizė

Asmeninės konsultacijos

Kiekvienam CodeAcademy studentui skiriamas individualus laikas, skiriamas padėti pasiruošti darbo pokalbiams su būsimu darbdaviu.

Įsidarbinimo galimybės

Apžvalga

Galimas Valstybės finansavimas

Valstybė gali finansuoti mokymus bei suteikti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu: mokymosi stipendiją ir už keliones į mokymo vietą ir atgal. Susisiekite ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes. 

Mokėjimo galimybės

Web Dizaino pažengusiųjų studijų mokėjimo galimybės: 

 • 1800€, mokant visą sumą iš karto arba penkiais mokėjimais studijų metu
 • 2100€, mokant dalimis po 100€ kas mėnesį 
 • 2400€, mokant dalimis po 50€ kas mėnesį

Vieta Studijų grupėje yra garantuojama sumokėjus 10% rezervacinį mokestį, kuris nėra grąžinamas. 

Arba už mokslus mokėti galite pradėkite tik tada, kai sėkmingai įsidarbinsite! Mėnesinis mokestis – 10% nuo Neto pajamų, su galimybe turėti mokėjimo atostogas iki 5 mėnesių. Studijų kaina tokiu mokėjimo būdu – 3000€.  

Rezervacinis mokestis renkantis šį mokėjimo būdą – 5% nuo galutinės kainos. 

Jei renkatės mokytis pradedančiųjų kursus ir pažengusiųjų studijas ir už juos atsiskaityti įsidarbinus, tokia galimybė kainuos 3500€. 

Metinis Microsoft Office paketas nemokamai

Kiekvienas studentas, lankantis CodeAcademy kursus 2021 m. dovanų gaus metinį Microsoft Office paketą, kurį panaudoti galės ne tik mokomajai medžiagai priimti ir apdoroti, bet ir individualiems tikslams. 

Programa

 1. Vartotojo sąsajos dizainas (UI) 102 val.

  Interneto svetainių rūšių apžvalga (reprezentacinė, funkcinė svetainė (aplikacija), el. parduotuvė, informacinis portalas, blogas, socialiniai tinklai, landing page): analizė, skirtumai, kiekvieno svarbiausi uždaviniai bei sudedamosios dalys.​

  Praktinė užduotis: Sukurti dviejų tipų svetaines: eskizai, dizainai ir prototipai

  Dažniausiai naudojamų elementų apžvalga, analizė, UX iššūkiai ir sprendimai. Modaliniai langai, mygtuka, slankikliai, puslapiavimas, formų elementai, pranešimai (“notifications”), progreso indikatoriai, skaidrės, šoninės juostos, lentelės, kortelės (“tabs”), reklaminės kortelės (baneriai), naujienlaiškių registracijos formos, medija (video, žemėlapiai, audio) ir kt.

  Praktinė užduotis: Paruošti įvairių svetainės elementų biblioteką pagal pasirinktą stilių, įskaitant šriftų stilius, koloritą, piktogramas, iliustracijas ir kita.

  Teorija apie adaptyvų dizainą mažesniems ekranams: kaip kinta turinio išdėliojimas, kokie yra UX iššūkiai ir sprendimai. Išmaniųjų telefonų ekrano dydžio pirmenybė.

  Praktinė užduotis: Paruošti svetainės eskizą 3 skirtingų dydžių ekranams (desktop, tablet, smartphone)

  Teorija ir praktika kuriant animacijų prototipus. Animuojami CSS ir SVG parametrai. Laikotarpiai, sušvelninimas, pagreitėjimas, pauzės, eiliškumai. Mokymasis dirbti su animacijos programa, Adobe Photoshop animavimo funkcionalumas.

 2. Grafinis dizainas 53 val.

  Tolesnis gilinimasis į menines priemones, jų keliamas vartotojų emocijas ir panaudojimo galimybes: kompozicija, kontrastas ir niuansas, ritmas, kryptis, tekstūra ir faktūra, spalva, perspektyva, tinklelis, erdviškumas, negatyvi erdvė, statika ir dinamika, simetrija ir asimetrija. Kompoziciniai centrai ir ašys (“aukso pjūvis”, trečdalių taisyklė ir kitos).

  Dizaino stilių analizė, svetainių temų ir kuriamų emocijų sąsajos ir tikslingas panaudojimas. Nuo minimalizmo iki realizmo.

  Praktinė užduotis: Kelių stilių tinklapių eskizavimas. ​

  Iliustracijų, koliažų ir piktogramų stilių apžvalga ir kūrimas. Specialieji efektai. Komponavimas, koloritas ir techniniai reikalavimai. Animacijos panaudojimas. Piktogramų bibliotekos kūrimas, mastelio išlaikymas naudojant tinklelį, konvertavimo į piktogramų šriftą privalumai ir trūkumai.

  Praktinės užduotys: Iliustracijos kūrimas. Grafinės kompozicijos kūrimas. Piktogramų kūrimas.

  Nuotraukų retušavimas, spalvų, kontrasto redagavimas, elementų pridėjimas ir šalinimas iš nuotraukos, portretų retušavimas.

  Fotomontažai.

  Praktinė užduotis: Portreto retušavimas ir panaudojimas fotomontaže.

 3. Tinklapių vartotojų patirtis (UX) 28 val.

  Vartotojų tyrimų svarbiausi aspektai, galimi klausimai ir įžvalgos. Kitų svetainių sėkmės istorijų apžvalga. Tyrimas prieš projektą ir esamo projekto vartotojų tyrimai siekiant patobulinti. A/B testavimas. Gyvas vartotojų interviu. Lankytojų veiksmų svetainėje sekimo įrankiai, “karščio žemėlapiai”.

  Preliminaraus interaktyvaus prototipo kūrimas, testavimas su gyvais vartotojais, atgalinio ryšio surinkimas, tobulinimas ir tikslaus prototipo užbaigimas.

 4. Svetainių kūrimo technologijos 22 val.

  HTML, CSS, JavaScript, PHP ir kitų kalbų apžvalga, paskirtis, sintaksė. “Developer Tools” panaudojimas analizuojant svetaines.

  Pažintis su SVG vektorinės grafikos kodo formatu, mokėjimas analizuoti, redaguoti, optimizuoti kodą. SVG animacijos, “kaukės” ir kiti specialieji efektai.

  Grafinių failų paruošimas programavimui, šriftų, piktogramų, vektorinių iliustracijų ir kitų resursų techninis paruošimas.

 5. Dizaino verslo vadyba 35 val.

  Kiekvieno studento darbų portfolio kūrimas, asmeninių savybių išraiškos grafinėmis priemonėmis ieškojimas, atliktų darbų pateikimas.

  Komercinio pasiūlymo ruošimo teorija, praktika, psichologija. Sutarties pavyzdžiai. Autorinės sutartys ir autorinės teisės. Darbų priėmimo-perdavimo aktas ir kitos teisinės žinios.

  Įprasta projekto vystymo eiga, laiko planavimas, bendradarbiavimas komandoje ir bendravimas su klientu. LEAN, AGILE, SCRUM ir kiti projekto valdymo metodai

  Naujų klientų paieškos būdai, šaltiniai ir asmeninis marketingas.

Dėstytojai

Donatas Bengardavičius

Linkedin Web dizainas
Freelance Web Designer

Andrius Busilas

Linkedin Web dizainas
User Experience Designer at Kelkoo Group

Datos ir kainos

 • Laikotarpis
  birželio 7 d. – spalio 1 d.
  Trukmė
  240 kontaktinių valandų
  Laikas
  18:00 - 22:00
  Kaina
  nuo 1800€ arba arba 50€/mėn. išsimokėtinai. Galimas valstybės finansavimas

Registracija