Web dizaino ir svetainių kūrimo kursai

Programa suteikia bendrines žinias apie IT bei supažindina su populiariausiomis technologijomis, naudojamomis kurti ir administruoti šiuolaikinius puslapius internete.

Susipažinsite su IT sektoriumi, jo atskiromis kryptimis ir kokio tipo organizacijos veikia IT sektoriuje.

Apžvalga

Ką išmoksi?

Išmoksite optimizuoti internetinių puslapių paiešką (SEO), kurti paprastą ir patrauklų interneto puslapį su populiariomis WordPress arba WIX sistemomis. Susipažinsite su dažniausiai IT sektoriuje naudojama Agile projektų valdymo metodika, kibernetinės saugos įpatumais. Išmoksite kaip susikurti geriausią CV ir patraukliai save pateikti LinkedIn platformoje

Kur pritaikysi?

Baigęs kursus studentas gebės dirbti internetinių puslapių administravimo ir prekių bei paslaugų pardavimo internetu srityje arba tęsti studijas aukštesnio lygio programavimo kursuose. Sužinosi pagrindinius informacinių technologijų sektoriaus klientų aptarnavimo srities aspektus, internetinių puslapių administravimo bei kūrimo aspektus ir prekių bei paslaugų pardavimo internetu galimybes.

Kur dirbsi?

Baigęs šią programą asmuo turės visus reikiamus įgūdžius tęsti mokymus aukštesniu (2-tros pakopos) kursų lygiu arba įsidarbinti įmonėse administruojant internetinius puslapius ar siekiant pardavinėti prekes bei paslaugas internetu.

Finansavimas

Neatidėk mokslų ateičiai!

CodeAcademy suteikia galimybę už mokslus mokėti išsimokėtinai. Dėl platesnės informacijos ir sąlygų kviečiame susisiekti.

Susisiekti

Valstybė gali finansuoti mokymus bei suteikti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu: mokymosi stipendiją ir už keliones į mokymo vietą ir atgal. Susisiekite ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes.

Plačiau

Karjeros planavimas

Workshop’ai

CodeAcademy tikslas yra ne tik suteikti žinių, tačiau ir padėti Jums persikvalifikuoti. Siekiant geriausių rezultatų Studijų studentams organizuojame 3 dalių karjeros dirbtuves, kuriuose analizuojame rinką bei Lietuvoje veikiančias įmones ir planuojame karjerą.

 • CV/Linkedin
 • Portfolio
 • Portfolio

Asmeninės konsultacijos

Kiekvienam CodeAcademy studentui skiriamas individualus laikas, skiriamas padėti pasiruošti darbo pokalbiams su būsimu darbdaviu.

Įsidarbinimo galimybės

Apžvalga

Galimas Valstybės finansavimas

Valstybė gali finansuoti mokymus bei suteikti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu: mokymosi stipendiją ir už keliones į mokymo vietą ir atgal. Susisiekite ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes.

Metinis Microsoft Office paketas nemokamai

Kiekvienas studentas, lankantis CodeAcademy kursus 2021 m. dovanų gaus metinį Microsoft Office paketą, kurį panaudoti galės ne tik mokomajai medžiagai priimti ir apdoroti, bet ir individualiems tikslams. 

Programa

 1. Intro į IT 12 val.

  Suvokti IT sektoriaus veiklas, įmonių tipus, populiariausias technologijas ir suprasti IT sektoriaus veiklos kryptis.

 2. Wordpress/WIX pagrindai 79 val.

  Išmokti kurti paprastą ir patrauklų interneto puslapį su populiariausia WordPress arba WIX sistema

 3. Web dizaino pagrindai 70 val.

  Gebėti sudėlioti tinklalapio logiką ir informacijos architektūrą bei apipavidalinti tinkamais dizaino sprendimais

 4. SEO pagrindai 80 val.

  Išmokti optimizuoti internetinių puslapių paiešką (SEO), sukurti reklamines kampanijas.

 5. Projektų valdymas su Agile įvadas 16 val.

  Susipažinti Agile projektų valdymo metodais, rolėmis ir taisyklėmis. Metodais kaip Scrum, Kanban, Lean Software Development ir kita.

 6. Intro apie dažniausiai naudojamus IT įrankius 24 val.

  Susipažinti su populiariausiais skaitmeniniais įrankiais, naudojamais IT įmonėse, kaip Asana, Slack, Trello, Zoom, Microsoft kuriamais įrankiais.

 7. Įvadas apie kibernetinę saugą 8 val.

  Pažinti dažniausiai kylančias grėsmes susijusias su kibernetiniais aplinka bei išmokti kaip apsaugoti savo įrenginius ir duomenis.

 8. CV ir Linkedin kūrimo dirbtuvės 8 val.

  Susikurti patrauklių gyvenimo aprašymą įvairiose aplinkose ir formose.

 9. Intro apie darbą individualiai 4 val.

  Suprasti darbo individualiai specifiką ir procesus

 10. Klientų aptarnavimo pagrindai 4 val.

  Išmokti bendrauti su įvairaus tipo klientais skirtingose situacijose, mokėti kurti tam tikras bendravimo su klientu strategijas.

 11. IT sektoriaus įmonių testų bandymas 15 val.

  Išbandyti IT įmonių testus, skiriamus darbinantis į aptarnavimo pozicijas.

Datos ir kainos

 • Laikotarpis
  sausio 25 d. – kovo 23 d.
  Trukmė
  320 val.
  Laikas
  8:00 - 16:00
  Kaina
  Galimas valstybės finansavimas

Registracija