Full-Stack programavimo pagrindai

Ši programa suteikia bendrines žinias apie IT bei supažindina su populiariausiomis technologijomis, naudojamomis šiuolaikinėse IT kompanijose.

Apžvalga

Ką išmoksi?

Susipažinsite su IT sektoriumi, jo atskiromis kryptimis ir kokio tipo organizacijos veikia IT sektoriuje, Front-end programavimo ypatumais, populiariomis JAVA ir PHP programavimo kalbomis

Sužinosite kaip naudojama Agile projektų valdymo metodika, kodėl svarbu laikytis kibernetinio saugumo taisyklių. Išmoksite kaip susikurti geriausią CV ir patraukliai save pateikti LinkedIn platformoje, bendrauti su įvairaus tipo klientais.

Kur pritaikysi?

Baigęs kursus studentas gebės dirbti informacinių technologijų sektoriaus klientų aptarnavimo srityje arba tęsti studijas aukštesnio lygio programavimo kursuose. Sužinos pagrindinius informacinių technologijų sektoriaus klientų aptarnavimo srities aspektus, programavimo kalbų skirtumus ir panaudojimo galimybes.

Kur dirbsi?

Baigęs šią programą asmuo turės visus reikiamus įgūdžius tęsti mokymus aukštesniu (2-tros pakopos) kursų lygiu arba įsidarbinti įmonėse klientų aptarnavimo srityje, kurios reikalauja tam tikrų IT srities žinių.

Finansavimas

Neatidėk mokslų ateičiai!

CodeAcademy suteikia galimybę už mokslus mokėti išsimokėtinai. Dėl platesnės informacijos ir sąlygų kviečiame susisiekti.

Susisiekti

Valstybė gali finansuoti mokymus bei suteikti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu: mokymosi stipendiją ir už keliones į mokymo vietą ir atgal. Susisiekite ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes.

Plačiau

Karjeros planavimas

Workshop’ai

CodeAcademy tikslas yra ne tik suteikti žinių, tačiau ir padėti Jums persikvalifikuoti. Siekiant geriausių rezultatų Studijų studentams organizuojame 3 dalių karjeros dirbtuves, kuriuose analizuojame rinką bei Lietuvoje veikiančias įmones ir planuojame karjerą.

 • CV/Linkedin
 • Portfolio
 • Portfolio

Asmeninės konsultacijos

Kiekvienam CodeAcademy studentui skiriamas individualus laikas, skiriamas padėti pasiruošti darbo pokalbiams su būsimu darbdaviu.

Įsidarbinimo galimybės

Apžvalga

Galimas Valstybės finansavimas

Valstybė gali finansuoti mokymus bei suteikti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu: mokymosi stipendiją ir už keliones į mokymo vietą ir atgal. Susisiekite ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes.

Metinis Microsoft Office paketas nemokamai

Kiekvienas studentas, lankantis CodeAcademy kursus 2021 m. dovanų gaus metinį Microsoft Office paketą, kurį panaudoti galės ne tik mokomajai medžiagai priimti ir apdoroti, bet ir individualiems tikslams. 

Programa

 1. Intro į IT 12 val.

  Suvokti IT sektoriaus veiklas, įmonių tipus, populiariausias technologijas ir suprasti IT sektoriaus veiklos kryptis.

 2. PHP programavimo pagrindai 99 val.

  Susipažinti su pagrindiniais programavimo kalbos elementais ir jų naudojimu, populiariausiomis aplinkomis, kuriose naudojama programavimo kalba.

 3. Front-end pagrindai 130 val.

  Išmoksite kaip sukurti paprastą puslapį, optimaliai pritaikytą vartotojui, naudotis HTML, CSS ir JavaScript programavimo kalbomis tinklapiams kurti.

 4. Projektų valdymas su Agile įvadas 16 val.

  Susipažinti Agile projektų valdymo metodais, rolėmis ir taisyklėmis. Metodais kaip Scrum, Kanban, Lean Software Development ir kita.

 5. Intro apie dažniausiai naudojamus IT įrankius 24 val.

  Susipažinti su populiariausiais skaitmeniniais įrankiais, naudojamais IT įmonėse, kaip Asana, Slack, Trello, Zoom, Microsoft kuriamais įrankiais.

 6. Įvadas apie kibernetinę saugą 8 val.

  Pažinti dažniausiai kylančias grėsmes susijusias su kibernetiniais aplinka bei išmokti kaip apsaugoti savo įrenginius ir duomenis.

 7. CV ir Linkedin kūrimo dirbtuvės 8 val.

  Susikurti patrauklių gyvenimo aprašymą įvairiose aplinkose ir formose.

 8. Intro apie darbą individualiai 4 val.

  Suprasti darbo individualiai specifiką ir procesus

 9. Klientų aptarnavimo pagrindai 4 val.

  Išmokti bendrauti su įvairaus tipo klientais skirtingose situacijose, mokėti kurti tam tikras bendravimo su klientu strategijas.

 10. IT sektoriaus įmonių testų bandymas 15 val.

  Išbandyti IT įmonių testus, skiriamus darbinantis į aptarnavimo pozicijas.

Datos ir kainos

 • Laikotarpis
  sausio 25 d. – kovo 23 d.
  Trukmė
  320 val.
  Laikas
  8:00 - 16:00
  Kaina
  Galimas valstybės finansavimas

Registracija