PHP kursai (Nuotoliniu būdu)

Paklausiausia programavimo kalba Lietuvoje, skirta kurti naujiems produktams arba laisvai jaustis su “Wordpress”.

Lengva pradėti, o įvaldžius – atverti darbo rinkos duris.

Apžvalga

Ką išmoksi?

Šis kursas padės tvirtą pagrindą programuojant viena populiariausių kalbų pasaulyje – PHP, supažindins su pagrindiniais programavimo kalbos elementais ir jų naudojimu. Visos teorinės žinios yra įtvirtinamos praktinėse užduotyse – savarankiškas kodo rašymas.

Kur pritaikysi?

Sukurti galima daugybę dalykų, nuo statinės kontaktinės svetainės su kontaktų forma, iki sandėlio/buhalterijos valdymo sistemų. Nuo svetainės lankomumo skaitliuko iki web browsinių žaidimų. Kadangi kodas talpinamas serveryje, galima sukurti sistemas valdomas mobiliaisiais įrenginiais per naršykles, išvengiant papildomo programavimo papildomiems įrenginiams.

Kur dirbsi?

80% visų internetinių puslapių back-end yra suprogramuota PHP programavimo kalbos, todėl laukia laisvai samdomo specialisto ar tinklalapių kūrimo agentūros karjera.

Finansavimas

Neatidėk mokslų ateičiai!

Luminor suteikia galimybę už mokslus mokėti išsimokėtinai.

Už studijas sumokėti gali su mūsų vartojimo paskola, kuri tinka mokymosi, kelionių ir kitoms reikmėms apmokėti, o mokėjimo laikotarpis nuo 1 iki 5 metų.

Plačiau

Valstybė gali finansuoti mokymus bei suteikti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu: mokymosi stipendiją ir už keliones į mokymo vietą ir atgal. Susisiekite ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes.

Plačiau

Karjeros planavimas

Workshop’ai

CodeAcademy tikslas yra ne tik suteikti žinių, tačiau ir padėti Jums persikvalifikuoti. Siekiant geriausių rezultatų Studijų studentams organizuojame 3 dalių karjeros dirbtuves, kuriuose analizuojame rinką bei Lietuvoje veikiančias įmones ir planuojame karjerą.
 • CV/Linkedin
 • Portfolio
 • Rinkos analizė

Asmeninės konsultacijos

Kiekvienam CodeAcademy studentui skiriamas individualus laikas, skiriamas padėti pasiruošti darbo pokalbiams su būsimu darbdaviu.

Įsidarbinimo galimybės

Apžvalga

Galimas Valstybės finansavimas

Valstybė gali finansuoti mokymus bei suteikti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu: mokymosi stipendiją ir už keliones į mokymo vietą ir atgal. Susisiekite ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes. 

Mokėjimo galimybės

Už mokslus mokėti galite pradėkite tik tada, kai sėkmingai įsidarbinsite! 

Jei norite mokytis pradedančiųjų kursus ir pažengusiųjų studijas ir už juos atsiskaityti įsidarbinus, suteikiame tokią galimybę, kuri kainuos 5000€. Mėnesinis mokestis – 10% nuo Neto pajamų, su galimybe turėti mokėjimo atostogas iki 5 mėnesių. 

Rezervacinis mokestis renkantis šį mokėjimo būdą – 5% nuo galutinės kainos. 

Metinis Microsoft Office paketas nemokamai

Kiekvienas studentas, lankantis CodeAcademy kursus 2021 m. dovanų gaus metinį Microsoft Office paketą, kurį panaudoti galės ne tik mokomajai medžiagai priimti ir apdoroti, bet ir individualiems tikslams. 

Programa

 1. Įvadas 3 val.

  Kaip internetas veikia, reikalingos kalbos, įrankiai ir… jūsų pirmasis interneto puslapis.

 2. HTML kalba 6 val.

  HTML kalba ir teksto formatavimo tag’ai. Kaip naršyklėje pavaizduoti tekstą, jį padaryti paryškintu, suskirstyti į eilutes ir paragrafus.

  Nuorodos ir atributai. Išmoksite sukurti nuorodas į kitus puslapius arba į savo puslapio dalis, taip pat sužinosime kas yra HTML tag’ų atributai.

  Sąrašai ir lentelės. Tekstą kartais patogu suskirstyti į numeruojamus ar nenumeruojamus sąrašus, arba pavaizduoti lentele. Čia sužinosime, kaip tą padaryti.

  Paveiksliukai ir video. Kaip į puslapį įkelti paveiksliuką ar YouTube klipą?

  Viską apibendriname: puslapio struktūra. Kai žinome, kaip veikia HTML elementai, galima juos „surišti“ į vientisą puslapį su pagrindine dalimi, header/footer blokais, meniu ir šoniniu stulpeliu.

  Formos. Kiekviename sudėtingesniame projekte yra visokių formų – registracijai ar prisijungimui, prekių pirkimui ar klausimyno užpildymui. Čia sužinosime, kaip kurti formas ir jų laukus.

 3. CSS kalba 6 val.

  Kaip veikia CSS stiliai? Bendra įvadinė pamoka apie tai, kaip reikia stilizuoti elementus, ir kaip CSS failą įkelti į HTML kodą.

  ID, Class ir kiti terminai. Sužinosite apie visą sintaksę ir reikalingus terminus, kuriuos vėliau įtvirtinsime praktikoje.

  Tekstai ir šriftai. Čia apžvelgsime, kokias galimybes siūlo CSS teksto apipavidalinimui: šriftai, dydžiai ir kiti parametrai.

  Spalvos ir fonai. Šioje pamokoje pamatysime, kaip keisti elementų spalvas su CSS – tiek pagrindiniam elementui, tiek jo fonui, taip pat sužinosime kaip fone uždėti paveiksliuką.

  Rėmai ir atstumai. Šioje pamokoje susipažinsime su tokiomis sąvokomis kaip „margins“, „paddings“ ir „borders“ – pažaisime su atstumais tarp elementų ir jų viduje.

  Elementų pozicionavimas. Kaip puslapyje suskirstyti elementus taip, kad jie neužliptų vienas ant kito bei būtų gražiai sulygiuoti kairėje ar dešinėje?

  Responsive CSS. Čia susipažinsime su tuo, kaip puslapį pritaikyti mobiliesiems įrenginiams – kaip padaryti, kad puslapis „susitrauktų“ mažinant naršyklės lango dydį.

 4. JavaScript ir jQuery pagrindai 6 val.

  Kaip veikia JavaScript kalba? Parašysime pirmą savo JavaScript kalbos skriptą ir įkelsime jį į HTML kodą.

  Įvykiai. Kaip padaryti, kad paspaudus kažką naršyklėje – kažkas įvyktų neperkrovus puslapio? Išmoksime „gaudyti“ vienokius ar kitokius įvykius.

  Pagrindiniai JavaScript dalykai. Per daug nesigilindami, „prabėgsime“ per pagrindus – kas yra kintamieji, sąlygos sakiniai ir ciklai.

  Funkcijos. Suskirstysime JavaScript kodą į funkcijas, kad galėtume patogiau skaityti kodą ir vėliau jį atnaujinti.

  jQuery ir DOM. Trumpas jQuery veikimo įvadas ir keli pavyzdžiai, kaip manipuliuojama DOM objektais.

 5. PHP programavimas ir Server-side kalbos 59 val.

  Front-end ir back-end. Pasiaiškinsime skirtumus tarp to, kaip puslapis atrodo ir kaip jis veikia, taip pat sužinosime kodėl HTML nėra programavimo kalba, ir sužinosime kokie variantai yra, norint programuoti back-end ar tapti taip vadinamu „full-stack“ programuotoju.

  Web-serveriai ir pasiruošimas. Sužinosime, kaip veikia web-serveriai ir kokių įrankių reikia, norint programuoti PHP kalba. Taip pat parašysime savo pirmąjį skriptą.

  Kintamieji ir matematika. Ši teorija bus labai panaši į JavaScript teoriją, tai ją pakartosime ir palyginsime su PHP kalba.

  Darbas su eilutėmis ir tekstu. Svarbiausias dalykas yra teksto išvedimas į ekraną – kaip tai daroma PHP kalboje, naudojant tuos pačius kintamuosius?

  Sąlygos sakiniai ir ciklai. Sąsajos su JavaScript pagrindais – palyginsime, kaip IF ir WHILE struktūros veikia PHP ir JavaScript kalbose.

  Masyvai. Labai dažnai naudojama struktūra didesniems duomenims kaupti – čia panaudosime ir neseniai išmoktus ciklus.

  GET, POST ir formos. Prisimenate kaip HTML pamokose kūrėme formas? Sužinosite, kaip jas apdoroti ir išvesti rezultatą!

  Funkcijos ir failų struktūros. Kaip ir JavaScript atveju, struktūrizuosime savo kodą ir išmoksime jį suskirstyti į failus ir katalogus.

  Vartotojai, prisijungimai ir sesijos. Rimtesniuose projektuose reikia apdoroti vartotojų registraciją, prisijungimus ir sesijas – apie tai sužinosime šioje pamokoje.

  Įvadas į objektinį programavimą. Štai ir žingsnis link labai rimto programavimo lygio – kaip suskirstyti visą PHP kodą į klases ir objektus, kad būtų aiškesnė projekto struktūra.

  Darbas su MySQL duomenų baze. Be abejo, vienas iš svarbiausių klausimų yra kur saugoti duomenis – šioje pamokoje susipažinsime su duomenų bazėmis.

 6. Galutinis projektas ir išvados

  Čia surišime visą išmoktą informaciją į vieną visumą ir apibendrinsime savo žinias, pasitelkdami mūsų galutinį testinį projektą.

  Taip pat pateikiamos rekomendacijos, ko mokytis toliau ir/arba kaip susirasti pirmąjį praktiką pagal jūsų naująją specialybę.

 7. Galutinis projektas 10 val.

 8. Savarankiškas darbas 70 val.

  Namų darbai, projektinės užduotys, savarankiški darbai

Dėstytojai

Michal Voitiulevič

Linkedin PHP
Windows developer at @Tesonet

Tomas Čerkauskas

Linkedin PHP
Aspiring Data Scientist with Software Engineering Background

Vytautas Rimeikis

Linkedin PHP
Experienced PHP Developer with a demonstrated history of working in the internet industry. Skilled in SQL, Web Applications, PHP, and E-commerce.

Datos ir kainos

 • Laikotarpis
  balandžio 26 d. – liepos 9 d.
  Trukmė
  160 val.
  Laikas
  18:00 - 22:00
  Kaina
  nuo 489 € arba 68€/mėn. išsimokėtinai. Galimas valstybės finansavimas

Registracija