.NET mokymai (Nuotoliniu būdu)

Didžioji dauguma svetainių ir verslo aplikacijų naudoja C# .NET programavimo kalbą. Šią kalbą sukūrė “Microsoft”, kalba yra plačiai naudojama verslo sektoriuje. Praktiškai visuose tikslumo reikalaujančiuose projektuose, naudojama .NET.

Apžvalga

Ką išmoksi?

Išmoksi C# programavimo pagrindus, kurių pagalba galėsi toliau tobulinti žinias dirbant su Microsoft technologijomis, susipažinsi su informacinių technologijų ir ryšio rinkos ypatybėmis, C# programuotojui keliamais reikalavimais, darbo galimybėmis, išmoksi programuoti naudojant C# programavimo kalbą, bei susipažinti su Visual Studio aplinka ir, GIT kodo versijų kontrolės.

Kur pritaikysi?

.NET (tariama „dot net“) yra karkasas, siūlantis programavimo gaires, su kuriomis galima išvystyti labai įvairių aplikacijų – nuo web iki mobiliųjų versijų, taip pat skirtų Windows. Šis karkasas veikia su įvairiomis programavimo kalbomis: C#, VB.NET, C++ ir F#.

Kur dirbsi?

Didžiausias .Net framerwok’o privalumas – jo naudojimas tiek didelėse korporacijose, tiek ir startuoliuose, kas leidžia specialistui laisvai rinktis norimas kompanijas bei tikėtis didesnio atlyginimo nei rinkos vidurkis.

Finansavimas

Neatidėk mokslų ateičiai!

CodeAcademy suteikia galimybę už mokslus mokėti išsimokėtinai. Dėl platesnės informacijos ir sąlygų kviečiame susisiekti.

Susisiekti

Valstybė gali finansuoti mokymus bei suteikti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu: mokymosi stipendiją ir už keliones į mokymo vietą ir atgal. Susisiekite ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes.

Plačiau

Karjeros planavimas

Workshop’ai

CodeAcademy tikslas yra ne tik suteikti žinių, tačiau ir padėti Jums persikvalifikuoti. Siekiant geriausių rezultatų Studijų studentams organizuojame 3 dalių karjeros dirbtuves, kuriuose analizuojame rinką bei Lietuvoje veikiančias įmones ir planuojame karjerą.
 • CV/Linkedin
 • Portfolio
 • Rinkos analizė

Asmeninės konsultacijos

Kiekvienam CodeAcademy studentui skiriamas individualus laikas, skiriamas padėti pasiruošti darbo pokalbiams su būsimu darbdaviu.

Įsidarbinimo galimybės

Apžvalga

Galimas Valstybės finansavimas

Valstybė gali finansuoti mokymus bei suteikti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu: mokymosi stipendiją ir už keliones į mokymo vietą ir atgal. Susisiekite ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes. 

Metinis Microsoft Office paketas nemokamai

Kiekvienas studentas, lankantis CodeAcademy kursus 2021 m. dovanų gaus metinį Microsoft Office paketą, kurį panaudoti galės ne tik mokomajai medžiagai priimti ir apdoroti, bet ir individualiems tikslams. 

Programa

 1. Kurso apžvalga 8 val.

  Kurso apžvalga, darbo aplinkos paruošimas (Visual Studio, Git)

 2. Kintamieji operatoriai 8 val.

 3. Duomenų tipai 8 val.

  Duomenų tipai, tipų konversija. Sąlyginiai sakiniai

 4. Ciklai ir kolekcijos 8 val.

 5. Metodai 8 val.

 6. Praktinis darbas 8 val.

  C# kalbos sintaksės kartojimas ir įtvirtinimas

 7. Struktūros, Unit Testai 8 val.

 8. OOP, Bibliotekos 8 val.

 9. Clean Code 8 val.

 10. Dekompozicija 8 val.

 11. Savarankiškas darbas 80 val.

  Namų darbai, projektinės užduotys, savarankiški darbai

Dėstytojai

Vytautas Gaidys

Linkedin .NET
Full-Stack Senior .NET developer with a proven experience in development, optimization and maintenance of various size systems, including large XXL enterprise and government systems.

Aleksandr Beliavski

Linkedin Python
Analyst Python Developer @FL Technics

Datos ir kainos

 • Laikotarpis
  balandžio 26 d. – liepos 2 d.
  Trukmė
  160 val.
  Laikas
  18:00 - 22:00
  Kaina
  nuo 489 € arba 68€/mėn. išsimokėtinai. Galimas valstybės finansavimas

Registracija