Nemokami IT kompetencijų kėlimo mokymai įmonėms

Mokymuose gali dalyvauti mažos ir vidutinės įmonės iki 250 darbuotojų. Siūlome rinktis iš 3 skirtingų krypčių: Front-end, Back-end programavimas arba Projektų vystymo programų.

Mokymuose jau dalyvavo:

Apžvalga

Informacija

 • Nemokami mokymai darbo metu;
 • Mokyai vyks lanksčiu grafiku;
 • Dalyviai turi turėti pagrindinius kompiuterinio raštingumo įgūdžius;
 • Mokymuose gali dalyvauti mažos ir vidutinės įmonės iki 250 darbuotojų;  
 • Aukštasis išsilavinimas – privalumas;
 • Mokymai vyks iki 2020 m. birželio mėn.

Programų kryptys

 1. Front-end kryptis Minimali trukmė - 40 val.

  Programos tikslas – apmokyti specialistus vystyti front-end sprendimus. Pasaulyje sparčiai populiarėja naujos front-end programavimo technologijos, tad svarbu neatsilikti nuo globalių tendencijų ir kaupti žinias ir gebėjimus dirbti su perspektyviausiomis technologijomis. Čia verta išskirti React.js ir Node.js karkasus.

 2. Back-end kryptis Minimali trukmė - 40 val.

  Programos metu ugdomi gebėjimai vystyti sparčias, kompleksines sistemas, naudojantis populiariausioms back-end programavimo kalbomis. Šia mokymo programa siekiama supažindinti su šių programavimo kalbų specifika, naujienomis, sėkmės veiksniais, galimybėmis ir ribojimais. Akcentas dedamas kompleksiškų, didelių ir sparčiai augančių sistemų vystymui. Siekiama, jog šias kalbas kaip savo specialybes rinktųsi jauni specialistai.

 3. Projektų vystymo kryptis Minimali trukmė - 40 val.

  Ugdomos skaitmeninės erdvės, rinkos analitikos, technologinės rinkodaros, paradvimų strategiją. Projektų vystymas ir priemonių visuma, leidžianti produktą sėkmingai parduoti rinkoje. Ji susideda iš analitinės dalies, strateginio valdymo ir rinkodaros sprendimų, rinkodaros veiksmų, pardavimų kompetencijų ir kita.

Registracija