Full-stack kursai

Full Stack: PHP ir Front-end programavimo jungtis.

Apžvalga

Ką išmoksi?

Sukurti pilnai funkcionuojančias sistemas panaudojant PHP programavimo kalbą. Hyperteksto žymėjimo (HTML) kalbos mokėjimas ir praktinis panaudojimas. Pakopiniai stiliaus šablonai (CSS), populiariausio šablono „Bootstrap“ taikymas. JavaScript programavimo kalbos panaudojimas stilizuojant puslapį ir suteikiant jam papildomo funkcionalumo.

Kur pritaikysi?

Front-end programuotojai naudoja HTML, CSS ir JavaScript programavimo kalbas tinklapiams kurti. Jie yra tie, kurie dizainą paverčia veikiančiu tinklapiu. Kai kurie tinklapiai yra sukurti vien tik su šiomis programavimo kalbomis. Tačiau kai kurie paslepia daugiau kodo backend dalyje tam, kad galėtų sustiprinti ir pagerinti frontend tinklapio dalį. Fullstack programuotojai dirba su abiem tinklapio dalimis – ir backend, ir frontend. Jie moka HTML, JavaScript ir CSS bei dar vieną arba kelias backend programavimo kalbas.

Kur dirbsi?

Baigus šį kursą turėsite įgudžius programuoti tiek front-end, tiek ir back-end aplikacijas, kurti duomenų bazes bei mobilias aplikacijas.

Finansavimas

Neatidėk mokslų ateičiai!

CodeAcademy suteikia galimybę už mokslus mokėti išsimokėtinai. Dėl platesnės informacijos ir sąlygų kviečiame susisiekti.

Plačiau

General Financing suteikia galimybę už mokymus mokėti išsimokėtinai. General Financing užtikrina itin lanksčias ir patogias atsiskaitymo sąlygas – visi norintys gali mokėti lizingu iki 12 mėnesių be jokio pabrangimo.

Plačiau

Valstybė gali finansuoti mokymus bei suteikti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu: mokymosi stipendiją ir už keliones į mokymo vietą ir atgal. Susisiekite ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes.

Plačiau

Karjeros planavimas

Workshop’ai

CodeAcademy tikslas yra ne tik suteikti žinių, tačiau ir padėti Jums persikvalifikuoti. Siekiant geriausių rezultatų Studijų studentams organizuojame 3 dalių karjeros dirbtuves, kuriuose analizuojame rinką bei Lietuvoje veikiančias įmones ir planuojame karjerą.
 • CV/Linkedin
 • Portfolio
 • Rinkos analizė

Asmeninės konsultacijos

Kiekvienam CodeAcademy studentui skiriamas individualus laikas, skiriamas padėti pasiruošti darbo pokalbiams su būsimu darbdaviu.

Įsidarbinimo galimybės

Apžvalga

Galimas Valstybės finansavimas

Valstybė gali finansuoti mokymus bei suteikti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu: mokymosi stipendiją ir už keliones į mokymo vietą ir atgal. Susisiekite ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes. 

Programa

 1. Įvadinė dalis 8 val.

  Internetinio puslapio struktūra. Patogiausi įrankiai (IDE, vietinėprogramavimo aplinka, klaidų paieška). Html ir css kalbos. Front-end ir back-end. Pirmasis internetinis puslapis.

 2. HTML ir CSS: 16 val.

  HTML; CSS; Į įrenginį reaguojantis dizainas; Flexbox; Boostrap; Dizaino karpymas.

 3. JavaScript 16 val.

  Javascript sintaksė, gramatika. Duomenų tipai. Sąlygos, objektai, operatoriai. DOM modelis. Manipuliavimas puslapio elementais. Masyvai. Duomenų gavimas, saugojimas ir trynimas.

 4. Baigiamasis Front-End projektas 28 val.

 5. Back-end įvadinė dalis 16 val.

  Internetinio puslapio struktūra. Patogiausi įrankiai (IDE, vietinė programavimo aplinka, klaidų paieška). Front-end ir Back-end

 6. Aplikacijos programavimas panaudojant PHP programavimo kalbą 20 val.

 7. Objektinis programavimas su PHP programavimo kalba. 16 val.

  PHP programavimas ir serveris: Kintamieji. Sąlygos. Ciklai. Masyvai. Funkcijos. Superglobals. Php saugumas. Algortiminiai uždaviniai

 8. Duomenų bazės 16 val.

 9. Baigiamasis Back-end projektas. 22 val.

Dėstytojai

Žilvinas Vidmantas

Linkedin Front-end
Full Stack Software Developer

Aivaras Čenkus

Linkedin Full stack
Full-time lecturer, previous Full Stack Dev @Nordcode.

Arnoldas Turulis

Linkedin PHP
Programmer at Visma Lietuva

Dmitrij Jazel

Linkedin Full stack
Senior Front-end developer at NRD Systems

Datos ir kainos

 • Laikotarpis
  sausio 20 d. – balandžio 10 d.
  Trukmė
  160 val.
  Laikas
  18:00 - 22:00
  Kaina
  nuo 489 € arba 68€/mėn. išsimokėtinai. Galimas valstybės finansavimas

Registracija