Formali Žiniatinklio (Full-Stack) programuotojo modulinė programa

Paklausiausia programavimo kalba Lietuvoje, skirta kurti naujiems produktams arba laisvai jaustis su “Wordpress”.

Lengva pradėti, o įvaldžius – atverti darbo rinkos duris.

Apžvalga

Ką išmoksi?

Sukurti pilnai funkcionuojančias sistemas panaudojant PHP programavimo kalbą. Hyperteksto žymėjimo (HTML) kalbos mokėjimas ir praktinis panaudojimas. Pakopiniai stiliaus šablonai (CSS), populiariausio šablono „Bootstrap“ taikymas. JavaScript programavimo kalbos panaudojimas stilizuojant puslapį ir suteikiant jam papildomo funkcionalumo.

Kur pritaikysi?

Front-end programuotojai naudoja HTML, CSS ir JavaScript programavimo kalbas tinklapiams kurti. Jie yra tie, kurie dizainą paverčia veikiančiu tinklapiu. Kai kurie tinklapiai yra sukurti vien tik su šiomis programavimo kalbomis. Tačiau kai kurie paslepia daugiau kodo backend dalyje tam, kad galėtų sustiprinti ir pagerinti frontend tinklapio dalį. Fullstack programuotojai dirba su abiem tinklapio dalimis – ir backend, ir frontend. Jie moka HTML, JavaScript ir CSS bei dar vieną arba kelias backend programavimo kalbas.

Kur dirbsi?

Baigus šį kursą turėsite įgudžius programuoti tiek front-end, tiek ir back-end aplikacijas, kurti duomenų bazes bei mobilias aplikacijas.

Finansavimas

Neatidėk mokslų ateičiai!

CodeAcademy suteikia galimybę už mokslus mokėti išsimokėtinai. Dėl platesnės informacijos ir sąlygų kviečiame susisiekti.

Susisiekti

Valstybė gali finansuoti mokymus bei suteikti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu: mokymosi stipendiją ir už keliones į mokymo vietą ir atgal. Susisiekite ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes.

Plačiau

Karjeros planavimas

Workshop’ai

CodeAcademy tikslas yra ne tik suteikti žinių, tačiau ir padėti Jums persikvalifikuoti. Siekiant geriausių rezultatų Studijų studentams organizuojame 3 dalių karjeros dirbtuves, kuriuose analizuojame rinką bei Lietuvoje veikiančias įmones ir planuojame karjerą.
 • CV/Linkedin
 • Portfolio
 • Rinkos analizė

Asmeninės konsultacijos

Kiekvienam CodeAcademy studentui skiriamas individualus laikas, skiriamas padėti pasiruošti darbo pokalbiams su būsimu darbdaviu.

Įsidarbinimo galimybės

Apžvalga

Galimas Valstybės finansavimas ir papildoma informacija

Valstybė gali finansuoti mokymus bei suteikti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu: mokymosi stipendiją ir už keliones į mokymo vietą ir atgal. Susisiekite ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes.

Galite gauti finansavimą (šiuo metu suma siekia 1865€) ir padengti dalį 900 val. studijų kainos. Už papildomą 160 val. modulį galite atsiskaityti Jums patogiu būdu (835€). 

Darbuotojams, kurie mokosi pagal formaliojo švietimo programas, pagal šias programas vykdančių švietimo tiekėjų pažymas suteikiamos mokymosi atostogos:
1) eiliniams egzaminams pasirengti ir laikyti – po tris kalendorines dienas kiekvienam egzaminui;
2) įskaitoms pasirengti ir laikyti – po dvi kalendorines dienas kiekvienai įskaitai;
3) laboratoriniams darbams atlikti ir konsultuotis – tiek dienų, kiek nustatyta mokymo planuose ir tvarkaraščiuose;
4) diplominiam (bakalauro, magistro) darbui ar daktaro disertacijai ar meno projektui baigti ir ginti – trisdešimt kalendorinių dienų;
5) valstybiniams (baigiamiesiems) egzaminams pasirengti ir laikyti – po šešias kalendorines dienas kiekvienam egzaminui.

 

Norėdami sužinoti daugiau apie Užimtumo tarnybos paramą mokymuisi, apsilankykite šiame puslapyje.

Norėdami sužinoti daugiau apie Užimtumo tarnybos finansuojamą profesinį mokymą apsilankykite šiame puslapyje.

Norėdami sužinoti, ar galite gauti finansavimą, kreipkitės į jums patogiausią Užimtumo tarnybos teritorinį skyrių.

Formali programa

Baigus šią mokymų programą bei išlaikius baigiamuosius egzaminus gausite formalaus profesinio švietimo diplomą.

Programos apimtis 50 kreditų. Būtinas vidurinis išsilavinimas.

Suteikiama Jaunesniojo Žiniatinklio programuotojo kvalifikacija.

Programos valstybinis kodas: T43061303

Gyventojų pajamų mokesčio lengvata besimokantiems ir studijuojantiems asmenims

Už kokias studijas sumokėtoms įmokoms taikoma lengvata?
Studijas pagal laipsnio nesuteikiančias studijų programas, kurias baigus įsigyjama pirma profesinė kvalifikacija…
Už kokį profesinį mokymą sumokėtoms įmokoms taikoma lengvata?
Lengvata taikoma įmokoms, sumokėtoms Lietuvos ar užsienio valstybės profesinio mokymo teikėjui už formalųjį profesinį mokymą, kurį baigęs gyventojas įgys pirmą kvalifikaciją, arba neformalųjį profesinį mokymą, kai nuolatiniam Lietuvos gyventojui baigus šį mokymą suteikiama kvalifikacija ir tai yra pirma jo įgyta kvalifikacija.
Įsidėmėtina. Besimokantysis ar studijuojantysis negali pasinaudoti lengvata, kai negauna jokių pajamų, gauna nepakankamai apmokestinamųjų pajamų, gauna tik neapmokestinamąsias pajamas, gauna pajamas tik iš veiklos pagal verslo liudijimą ir/ar gauna pajamas, apmokestinamas 5 proc. pajamų mokesčio tarifu.

Metinis Microsoft Office paketas nemokamai

Kiekvienas studentas, lankantis CodeAcademy kursus 2021 m. dovanų gaus metinį Microsoft Office paketą, kurį panaudoti galės ne tik mokomajai medžiagai priimti ir apdoroti, bet ir individualiems tikslams. 

Programa

 1. Kompiuterių architektūra ir operacinės sistemos 90 val.

  Klasifikuoti kompiuterio aparatinę įrangą, apibūdinti kompiuterio darbo principus, valdyti BIOS, UEFI sistemas, komplektuoti ir pritaikyti kompiuterio komponentes, jas apjungti į vientisą sistemą, išmanyti operacinių sistemų pagrindines sąvokas, paskirtį ir struktūrą, išmanyti operacinės sistemos taikymo sritis, suprasti paslaugos palaikymo per OS galimybes, diegti, konfigūruoti, atnaujinti operacines sistemas, diegti ir konfigūruoti įvairaus tipo programinę įrangą. Valdyti informacinius resursus, valdyti informacinių technologijų saugumo elementus, valdyti operacines sistemas su komandos eilute, suprasti sistemų identifikavimo principus.

 2. Nesudėtingų reliacinių duomenų bazių naudojimas 90 val.

  Projektuoti reliacines duomenų schemas.

  Naudoti SQL kalbą duomenų bazės užpildymui ir informacijos išrinkimui.

  Kurti duomenis duomenų bazėje valdančią programinę įrangą.

 3. Tinklapių kūrimas naudojant HTML, CSS ir JavaScript 180 val.

  Įsisavinti žinias apie internetinių puslapių kūrimą, išmanyti apie turinio valdymo sistemas (TVS), apžvelgti statinių puslapių kūrimą su HTML ir CSS, išmanyti apie dinaminių puslapių kūrimą su PHP ir MySQL, suprojektuoti tinklapį pagal kliento poreikius (užduotį), sukurti tinklapį pagal jau paruoštą projektą, patalpinti jau sukurtą tinklapį į serverį ir ištestuoti

 4. Tinklapių rankinis ir automatinis testavimas 90 val.

  Suprasti programinės įrangos kūrimo procesus ir testavimo užduotis, testuoti nefunkcinius žiniatinklio programinės įrangos reikalavimus, testuoti žiniatinklio programinės įrangos saugumą, diegti ir valdyti automatinio testavimo įrankius, kurti automatinius testus naudojant Java programavimo kalbą ir Selenium karkasą, kurti automatinius testus naudojant JUnit bibliotekas.

 5. Programavimo pagrindai naudojant JavaScript 90 val.

  Taikyti logines funkcijas programavime. Apibrėžti algoritmo ir programos sąvokas, paaiškinti pagrindines valdymo struktūras, sudaryti ir vykdyti programas

 6. Objektinis programavimas PHP 180 val.

  Taikyti objektinio programavimo technologiją, kuriant internetinius puslapius tam pritaikyta programavimo kalba. Apibrėžti ir apžvelgti PHP kalbos sintaksę ir pagrindines sąvokas, parengti kompiuterio ar serverio aplinką darbui su PHP programavimo kalba, išvardinti pagrindinius programavimo sakinius, išvardinti objektinio programavimo principus, papasakoti kaip vyksta PHP programinio kodo derinimas, pritaikyti pagrindinius programavimo sakinius, pademonstruoti kaip atlikti užduotis su sudėtingais duomenų tipais, pritaikyti duomenų įvedimo formas programuojant, pritaikyti funkcijas programuojant, pritaikyti objektus programuojant, derinti PHP programinį kodą, struktūrizuoti programinį kodą, panaudoti PHP karkasus (framework), testuoti programinį kodą.

 7. Taikomasis programavimas JAVA 90 val.

  Kurti, testuoti ir talpinti internetinėje parduotuvėje nesudėtingas, dinaminės vartotojo sąsajos Android aplikacijas, optimizuotas skirtingiems mobiliems įrenginiams. Įsisavinti žinias apie JAVA programavimo kalbą ir įrankius, išmanyti meniu juostą – vieną iš svarbiausių dizaino elementų, realizuojamą veiklos pagalba, išmanyti kaip sukurti aplikaciją, optimizuotą skirtingiems mobiliems įrenginiams (telefonams, planšetėms), išmanyti kaip Android veiklos gyvena ir miršta, įsisavinti žinias apie lanksčios grafinės vartotojo sąsajos kūrimą, išmanyti duomenų saugojimo būdus įrenginyje, analizuoti skirtingų tipų reikalavimus, apibūdinančius kompiuterinę programą, sukurti Android aplikaciją pagal jau paruoštą projektą, valdyti ir organizuoti programinio kodo kūrimą, ištestuoti sukurtą Android aplikaciją ir paskelbti internetinėje parduotuvėje.

 8. Įvadas į darbo rinką 90 val.

 9. Pasirenkamas karkasas 160 val.

Dėstytojai

Mindaugas Jačionis

Linkedin Front-end
Šis kursas padės tvirtą pagrindą programuojant viena populiariausių kalbų pasaulyje – PHP, supažindins su pagrindiniais programavimo

Žilvinas Vidmantas

Linkedin Front-end
Šis kursas padės tvirtą pagrindą programuojant viena populiariausių kalbų pasaulyje – PHP, supažindins su pagrindiniais programavimo

Datos ir kainos

 • Laikotarpis
  gegužės 31 d. – lapkričio 9 d.
  Trukmė
  900 val. + 160 val.
  Laikas
  8 val. per dieną
  Kaina
  2700€. Galimas dalinis finansavimas

Registracija