Big Data kursai (Nuotoliniu būdu)

Sužinosite informacijos analizės metodus bei duomenų bazių naudojimo būdus, išmoksite rašyti paprastas SQL užklausas ir galų gale suprasite Big data rinkimą ir apdorojimą, panaudojimą ir analizių pritaikymą.

Apžvalga

Ką išmoksi?

Kursų metu kalbėsime apie įvairius “Didžiųjų duomenų” elementus. Jūs sužinosite informacijos analizės metodus bei duomenų bazių naudojimo būdus, išmoksite rašyti paprastas SQL užklausas ir galų gale suprastie “Big data” rinkimą ir apdorojimą, panaudojimą ir analizių pritaikymą. Sužinosi, kuo skiriasi ir kada naudoti skirtingas duomenų bazes ir sugebėsi taikyti duomenų tyrybos metodus ir interpretuoti gautus rezultatus.

Kur pritaikysi?

Didžiųjų duomenų panaudojimų būdų skaičius prilygsta jų pačių dydžiui. Geriausiai pažįstami pavyzdžiai, ko gero, yra susiję su socialiniais tinklais ir paieškų sistemomis. Socialiniai tinklai analizuoja savo vartotojų duomenis tam, kad geriau juos pažintų ir galėtų jiems pateikti turinįbei reklamą, kuri labiausiai atitinka jų poreikius. Paieškos sistemos analizuoja užklausas ir rezultatus tam, kad vartotojams pateiktų geresnius atsakymus.

Kur dirbsi?

Karjera su didžiulėmis perspektyvomis ateityje. Kompanijoms vis labiau suprantant duomenų analizavimo naudą, specialistai gebantys ir suprantantys didžiuosius duomenis bei įrankius naudojamus jų analizei tampa ypatingai patrauklūs.

Finansavimas

Neatidėk mokslų ateičiai!

CodeAcademy suteikia galimybę už mokslus mokėti išsimokėtinai. Dėl platesnės informacijos ir sąlygų kviečiame susisiekti.

Susisiekti

Valstybė gali finansuoti mokymus bei suteikti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu: mokymosi stipendiją ir už keliones į mokymo vietą ir atgal. Susisiekite ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes.

Plačiau

Karjeros planavimas

Workshop’ai

CodeAcademy tikslas yra ne tik suteikti žinių, tačiau ir padėti Jums persikvalifikuoti. Siekiant geriausių rezultatų Studijų studentams organizuojame 3 dalių karjeros dirbtuves, kuriuose analizuojame rinką bei Lietuvoje veikiančias įmones ir planuojame karjerą.
 • CV/Linkedin
 • Portfolio
 • Rinkos analizė

Asmeninės konsultacijos

Kiekvienam CodeAcademy studentui skiriamas individualus laikas, skiriamas padėti pasiruošti darbo pokalbiams su būsimu darbdaviu.

Įsidarbinimo galimybės

Apžvalga

Galimas Valstybės finansavimas

Valstybė gali finansuoti mokymus bei suteikti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu: mokymosi stipendiją ir už keliones į mokymo vietą ir atgal. Susisiekite ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes. 

Mokymai - nuotoliniu būdu

Reaguodami į susiklosčiusią situaciją dėl pasaulyje siaučiančio viruso Covid-19, kviečiame mokytis nuotoliniu būdu. Kursų grafikas yra fiksuotas, visos pamokos yra vedamos gyvai, profesionalių CodeAcademy dėstytojų, kuriems, paskaitų metu, galite užduoti klausimus, pasitikrinti namų užduotis, gauti patarimų dėl ateities projektų.

Mokslams virtualioje ervėje naudojame vieną pažangiausių bei lanksčiausių pedagoginių programų – Moodle. 

Moodle (angl. Modular Object Orentiered Dynamic Learning Environment) – atvirojo kodo žiniatinklinė virtualaus mokymosi aplinka, suprojektuota pedagogams organizuoti mokymosi kursus tinkle. Čia studentai ras visą mokymo medžiagą, užduotis, ir naudingas nuorodas. 

Finansavimo galimybės

Už mokslus mokėti galite pradėkite tik tada, kai sėkmingai įsidarbinsite!

Jei renkatės mokytis pradedančiųjų kursus ir pažengusiųjų studijas ir už juos atsiskaityti įsidarbinus, tokia galimybė kainuos 6500€. Mėnesinis mokestis – 10% nuo Neto pajamų, su galimybe turėti mokėjimo atostogas iki 5 mėnesių. 

Rezervacinis mokestis renkantis šį mokėjimo būdą – 5% nuo galutinės kainos. 

Metinis Microsoft Office paketas nemokamai

Kiekvienas studentas, lankantis CodeAcademy kursus 2021 m. dovanų gaus metinį Microsoft Office paketą, kurį panaudoti galės ne tik mokomajai medžiagai priimti ir apdoroti, bet ir individualiems tikslams. 

Programa

 1. Įvadas į didžiuosius duomenis, programinės įrangos diegimas 4 val.

  Studentai supažindinami su didžiųjų duomenų sąvoka, problematika, pavyzdžiais.

 2. Reliacinės duomenų bazės 16 val.

  – Reliacinės duomenų bazės samprata,SQL užklausų rašymo pagrindai (paskaitos su MySQL)
  – SQL duomenų tipai, duomenų bazės normalizavimas, duomenų lentelių jungimas
  – SQL duomenų bazės kūrimo pagrindai
  – Virtualių lentelių kūrimas

  Studentai supažindinami su reliacinėmis duomenų bazėmis, SQL užklausų struktūra. Studentai mokosi rašyti SQL užklausas. Praktinių užsiėmimų ir savarankiško laiko metu studentai kuria savo reliacinę duomenų bazę.

 3. Nereliacinės duomenų bazės 20 val.

  – NoSQL duomenų bazių samprata, JavaScript užklausų rašymo pagrindai (paskaitos su dokumentų duomenų baze MongoDB
  – Įrašų atnaujinimo, trynimo sakiniai, papildomi funkcionalumai užklausų rezultatų išvedimui
  – Agregavimo užklausos
  – Užklausų formavimas masyvo tipo duomenims; teksto analizė
  – Atsiskaitymas – duomenų bazės analizė naudojant JavaScript užklausas

  Studentai supažindinami su NoSQL duomenų bazėmis, kuo jos skiriasi nuo reliacinių duomenų bazių. Studentai mokosi rašyti JavaScript užklausas.

  Paskutinę temos paskaitą studentai savarankiškai atlieka pateikto duomenų rinkinio analizę, naudodami paskaitų metu išmoktus metodus.

 4. Duomenų tyryba 32 val.

  – Duomenų tyrybos teorija, įvadas į RStudio
  – Tiesinė regresija
  – Logistinė regresija ir K-artimiausio kaimyno metodai
  – Bajeso klasifikatorius
  – Sprendimų medžio ir atsitiktinio miško metodai
  – Artimiausių vidurkių ir hierarchinio klasterizavimo metodai
  – Asociacijų taisyklės
  – Teksto analizė

  Studentai supažindinami su duomenų tyrybos atsiradimo priežastimis ir svarba. Studentai mokosi taikyti duomenų klasifikavimo ir klasterizavimo metodus, juos vizualizuoti ir analizuoti gautus rezultatus.

  Savarankiško laiko metu studentai, pasirinkę duomenų rinkinį, atlieka duomenų analizę, taiko išmoktus metodus ir paruošia pristatymą.

 5. Egzaminas 4 val.

  Atsiskaitymas iš visų temų teorijos ir praktinių užduočių

 6. Rezultatų apžvalga 4 val.

  Tyrybos metodų savarankiško darbo rezultatų pristatymas

 7. Savarankiškas darbas 80 val.

  Namų darbai, projektinės užduotys, savarankiški darbai

Dėstytojai

Karolina Januškaitė

Linkedin Big Data
Master’s degree in Big Data Analytics, Senior Sales Analyst @Festo

Datos ir kainos

 • Laikotarpis
  birželio 14 d. – rugpjūčio 20 d.
  Trukmė
  160 val.
  Laikas
  18:00 - 22:00
  Kaina
  nuo 810€ arba 75€/mėn. išsimokėtinai. Galimas valstybės finansavimasimas
 • Laikotarpis
  rugsėjo 20 d. – gruodžio 3 d.
  Trukmė
  160 val.
  Laikas
  18:00 - 22:00
  Kaina
  nuo 810€ arba 75€/mėn. išsimokėtinai. Galimas valstybės finansavimasimas

Registracija