MakesMeDigital

Puikios naujienos! CodeAcademy kartu su Civitta vykdo naują projektą – MakesMeDigital, kurio metu renkame dvi kursų grupes, ir džiaugdamiesi kviečiame Jus dalyvauti!

logo digital skills

Full stack

 

Šis kursas skirtas visiems pradinio lygio dalyviams, norintiems išplėsti programinį suvokimą bei žinias apie dvi dažniausiai naudojamas internetinių svetainių kūrimo koncepcijas – „Front End“ ir „Back End“. Čia jūs išmoksite kurti vizualiai patrauklius tinklalapius, susipažinsite su esminiais programavimo ypatumais bei prisiliesite prie platesnių kodo rašymo subtilybių ir funkcijų. Be to, gausite vertingos informacijos apie naujausias skaitmenines tendencijas, pvz., „Blockchain“ ir kaip jis jau keičia pasaulinius darbo įpročius.

Digital sales, marketing and cybersecurity

 

Šis kursas yra skirtas visiems pradinio lygio dalyviams ir ypač aktyviems pardavimų ir rinkodaros specialistams. Čia sužinosite apie naujausius ir globaliai naudojamus skaitmeninius pardavimų ir rinkodaros sprendimus – įrankius bei būdus, kurie padidins jūsų darbinį efektyvumą ir išmokys jus, kaip sutaupyti laiko dirbant protingiau, o ne sunkiau. Be to, jūs išmoksite kurti funkcionalius bei į naujus projektus orientuotas svetaines, bei apsaugoti save ir kitus jautrius įmonės duomenis.