What’s Next? 2018

2018-11-08 9:30
Loftas | Vilnius

Ateities tendencijų žemėlapis kūrybinių industrijų atstovams – kasmetinė tarptautinė konferencija WHAT’S NEXT? grįžta!

Dvi koncentruotos dienos įžvalgų, įgūdžių ir pažinčių išsinešimui. TO TAKE AWAY. Pasižymėkite datas – lapkričio 8-9 dienomis.

BILIETAI: goo.gl/2mq72t

Konferencijos turinys sudarytas, remiantis tarptautinių tendencijų prognozavimo agentūrų analizėmis (Trend Reports), didžiausią dėmesį skiriant šviežiems verslo ir kūrybiškumo modeliams, naujausioms technologijoms ir šiuolaikinio žmogaus gyvenimo būdui.

ŠIŲ METŲ KONFERENCIJOS MENIU IŠSINEŠIMUI:

#ĮŽVALGOS Pranešimų metu bus supažindinama su naujausiomis kūrybiškumo, veslumo ir technologinėmis praktikomis, konceptais, idėjomis ir tendencijomis, kurios suteiks naujų įžvalgų verslui ir kūrybai.
#ĮGŪDŽIAI Praktinių sesijų metu pranešėjai didžiausią dėmesį skirs asmeniniam tobulėjimui ir remdamiesi savo pačių įgūdžiais bei patirtimis pristatys veiksmingiausius praktinius metodus, kurie padės suprasti, kaip darbe ir asmeniniame gyvenime sėkmingai pritaikyti naujausias, jau aptartas tendencijas.
#PAŽINTYS Vakarėlis ir networking pusryčiai. Abi konferencijos dienos žada įdomią programą. Vyks „What’s Next?“ kontaktų pusryčiai, verslo ir kūrybos kontaktų vakarėlis, kurio tikslas, pasitelkus naujus networking formatus, įtvirtinti konferencijoje surastas pažintis.

Sekite šią „Facebook“ paskyrą, kurioje po truputį atskleisime visus šių metų WHAT’S NEXT? konferencijos dalyvius ir šių metų temas.

Norite gauti pigiausių MEGA EARLY BIRDS bilietų pasiūlymus ir pirmieji susipažinti su šių metų konferencijos temomis bei pranešėjais? Prenumeruokite WHAT’S NEXT? naujienlaiškį.
Tai galite padaryti čia: www.whatsnext.lt