UX Challenge hakatonas

2021-02-18
Online

UX Challenge – unikali galimybė įmonėms ir studentams bei jauniems profesionalams sužinoti ir išmokti taikyti stipriausių pasaulio įmonių, tokių kaip Google, dizaino mąstymo principus sprendžiant jau sukurtų, kuriamų ar dar tik planuojamų kurti IRT produktų vartotojų patyrimų iššūkius (angl. user experience challenge – UX Challenge). 

Šiems iššūkiams spręsti 2021 m. vasario 18-19 d. organizuojamas 2 dienų hakatonas, kuriame į komandas suburti jaunieji savo srities profesionalai spręs įmonių iškeltus iššūkius analizuodami, projektuodami ir optimizuodami skaitmeninių paslaugų produktų patyrimus, gamindami maketus ir interaktyvius prototipus, kuriuos vėliau išbandys potencialūs tokių sprendimų vartotojai ir įvertins hakatono komisija. Jauniesiems profesionalams talkins patyrę mentoriai, kurie konsultuos dalyvius, kaip gerinti produktų vartotojų patyrimą pasitelkiant dizaino sprinto metodą.

Geriausiai užduotį atlikusi komanda bus apdovanota 1000€ piniginiu prizu, o testuotojai už dalyvavimą gaus partnerių CodeAcademy įsteigtų prizų – programavimo kursų kuponų.

Plačiau: https://lic.lt/ux-challenge/