Ką bendro turi Big Data, IoT ir Java programavimas?

2018-11-15 18:00
Kauno dokas

Big Data ir IoT (Internet of Things) jau padėjo stiprius pagrindus technologijų pasaulyje. Big Data – tai duomenų struktūrizavimas ir analizavimas, siekiant naudotojui vertingų įžvalgų. Tuo tapu Internet of Things – fizinių įrenginių tinklas, kurio pagalba įrenginiai “apsikeičia” informacija. Kasdien didėjant prietaisų, prijungiamų į tinklą, didėja ir sugeneruojamų duomenų, kuriuos reikės saugiai laikyti bei tvarkyti. Geriausias duomenų tvarkymo pagalbininkas – Java programavimo kalba, skirta analizuoti duomenims bei kurti duombazes.

Renginyje apžvelgsime kas yra BigData, kam tai reikalinga, kokią vertę galime gauti iš „didelių duomenų” bei iš kur jie atsiranda. Pristatysime programavimo kalbas, kuriomis galima programuoti servisus priimančius ir apdorojančius duomenis ir kuriomis galime programuoti IoT įrenginius.

Pranešėjai:

Domas Janickas
CEO @DATA DOG

DataDog kuria specifiškai pritaikytą, neretai dirbtinio intelekto technologijomis paremtą programinę įrangą, pritaikomą įmonių resursų planavime, tiekimo grandyje, pardavimų bei klientų aptarnavimo operacijose. Išgirsite apie įmonės darbo specifiką – konkrečius verslo procesų pavyzdžius, naudojamas technologijas ir šios srities perspektyvas pasakos.

—-

Žilvinas Laurynas Vidmantas
Kauno regiono vadovas @CodeAcademy

Žilvinas papasakos, kokiomis programavimo kalbomis apdorojami duomenys bei programuojami Internet of Things įrenginius.

—-

Karolina Januškaitė
Senior Sales Analyst @Festo Lietuva

Big Data specialistė, patirtį ir žinias apie duomenų analizę kaupusi skirtingose Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonėse. Karolina paaiškins kas yra BigData, kam tai reikalinga ir kokią vertę galime gauti iš “didžiųjų duomenų“.

—-

Pasimatykime Kauno doke jau lapkričio 15d.!

P.S. Renginys nemokamas, tačiau reikalinga registracija: https://goo.gl/forms/NrKwvCWEBdoth5vR2