CodeAcademy Kids GO: Video Games

2019-03-02 12:00
Pakrantė, Vaidilutės g. 79

Ar žinojote, kad pasaulyje yra 2.2 milijardo žmonių, žaidžiančių kompiuterinius žaidimus? O tai, kad profesionalūs žaidėjai uždirba milijonus? Štai vokietis Kuro Takhasomi, nors yra vos 25 metų, iš savo hobio – kompiuterinių žaidimų – jau uždirbo virš 4 mln. dolerių.

Kovo pirmąjį šeštadienį kviečiame moksleivius bei jų tėvus į pirmąjį šiais metais CodeAcademy Kids GO renginį, kuriame kalbėsime apie žaidimų kūrimą ir kultūrą.

Pranešėjai:

💥 Vaidas Mikelskas💥 Žaidimų kanalas: PRO vs NOOB

Vaidas yra vienas iš internetinio žaidimų kultūros kanalo Žaismo DNRįkūrėjų. Šiuo metu jis rašo, filmuojasi ir montuoja Žaismo DNR žaidimų naujienų laidą, žaidimų anonsus ir apžvalgas bei dirba vaizdo žaidimų kultūros konvento GameOnkomandoje. Nuotraukų ir vaizdo redagavimo programomis pradėjo naudotis paauglystėje, todėl dabar turi virš dešimties metų patirties. Niekada nenorėjo būti Žaismo DNR veidu, tačiau šiuo metu laidą veda jau virš dviejų metų. Visuose žaidimuose žaidžia už tanko klasę.

Vaidas savo pranešimo metu papasakos apie savo ir komandos patirtimis ir supažindins su Žaismo DNR atsiradimo istorija. Per daugiau nei 5 gyvavimo metus Žaismo DNR komandoje buvo sukauptas nemažas patirties ir istorijų bagažas, kuriuo Vaidas ir dalinsis savo pristatymo metu. Taip pat, sakė, kad pamokys ką reikia daryti, kad nebūtumėt YouTube NOOB’ai.

🍿🍿🍿

TBA

🍿🍿🍿

Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija: https://goo.gl/forms/B7YDxW2WUxSSHEl62