Artificial Intelligence: Intro

2019-01-22 18:30
Vilnius Tech Park

Dirbtinis intelektas šiandien naudojamas visur: pradedant rinkos gigantais Apple, Amazon ir Google, baigiant įvairaus dydžio startup’ais. Dirbtinis intelektas iš esmės keičia tai, kaip yra kuriami produktai ir paslaugos. Dirbtinio intelekto, automatizavimo ir pažinimo sistemų (angl. cognitive systems) srities pagrindinių praktikų ir principų supratimas yra ateities įgūdis, nepaisant verslo industrijos, kurioje dirbate. 

Siekdami neatsilikti nuo tendencijų pristatome naują Pažengusiųjų studijų programą, kuri padės būsimiems studentams išmokti panaudoti dirbtinio intelekto ir giliojo mokymosi aplikacijas. 

AGENDA: 

Dovydas Čeilutka. Machine Learning Engineer @Vinted, Vilnius School of AI Dekanas, CodeAcademy dėstytojas, Dirbtinio Intelekto kūrėjų bendruomenės puoselėtojas. 

Pranešimas apie dirbtinio intelekto ir giliojo mokymosi aplikacijas bei jų panaudojimą verslo sprendimams. Naujos CodeAcademy Dirbtinio Intelekto Studijų programos pristatymas. 

 

Q&A session. Monika Simaškaitė, Educational Project Manager @CodeAcademy & Dovydas Čeilutka, Machine Learning Engineer @Vinted 

 

Renginio metu bus paskelbtas Vinted stipendijos, skirtos Dirbtinio Intelekto Studijoms, laimėtojas. Norite pretenduoti laimėti stipendiją? Tai galite padaryti paspaudę nuorodą: http://bit.ly/VintedStipendija

 

Networking & Drinks 

 

Susitinkame sausio 22 d., 18:30, @Vilnius TechPark konferencijų salėje. 

Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija.