Apie mus

CodeAcademy – jau trečius metus IT specialistus ruošianti akademija. Pas mus dirba virš 60 savo srities specialistų – dėstytojų, dizainerių, programuotojų, administratorių ir koordinatorių. CodeAcademy kursų programas kuria geriausi specialistai – programuotojai bei dizaineriai, per ilgus praktikos metus sukaupę solidžią patirtį savo srityje kartu su lyderiaujančiomis regiono įmonėmis. Esame įsikūrę “Vilniaus Tech Park” bei “Sulėtekio Slėnio Mokslo ir Technologijų parke” Vilniuje, “Happspace” bendradarbystės erdvėje Kaune, bei “Kultūros Fabrikas” Klaipėdoje. Kompetetingi dėstytojai, naujausia įranga bei diferencijuotos, aukšto lygio programos yra tai, ko reikia sėkmingam Jūsų karjeros startui.

Daugiau nei 700 studentų kasmet

Akademiją kiekvienais metais baigia daugiau nei 700 studentų - UI/UX specialistų, Frontend ir Backend programuotojų, kurie sėkmingai tęsia karjerą perspektyviausiose IT įmonėse.

Vaikų ir jaunimo švietimas

Kartu su CodeAcademy Kids siekiame, kad Lietuvoje gyvenantys vaikai turėtų galimybę IT mokytis inovatyviai ir įdomiai. Akademija vaikams ir jaunimui jau veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Rygoje.

Partneriai

Mūsų partneriai - vieni stipriausių regione. Parnerinės kompanijos ne tik laukia studentų atlikti gerąją praktiką ir įgyti žinių, bet ir prisideda ruošiant kursų programas.

Bendruomenė

Siekiame kurti IT specialistų bendruomenę - kiekvieną mėnesį organizuojame susitikimus, renginius bei diskusijas, kur žiniomis ir patirtimis dalijasi tiek pradedantieji, tiek profesionalūs programuotojai ir kiti specialistai.

Karjeros planavimo workshop'ai

Išsiskirsi iš minios ne tik savo gebėjimais, bet ir jų pateikimu - padėsime susikurti įsimintiną CV, darbų portfolio, LinkedIn ir GitHub paskyras, kurie padės sukurti pirmą įspūdį prieš darbdavį.

Apgyvendinimas

Jei į Vilnių planuojate atkeliauti iš kitų miestų nepergyvenkite, galėsime pasirūpinti apgyvendinimu studentų bendrabučiuose! Dvivietis kambarys - 100 eur. Trivietis - 80 eur.

CodeAcademy Kids

CodeAcademy Kids – tai programavimo akademija 7-18 metų moksleiviams. Įkūrėme ją, siekdami šiuolaikinio mokinio laiką, praleidžiamą prie kompiuterio, paversti efektyviu. Kurdami programas analizuojame moksleivių interesus, jų būdo bruožus, laisvalaikio leidimo būdus – tai padaro mūsų mokomąją medžiagą ne tik išskirtine, bet ir itin idomia mūsų mokiniams. Švietimo sistema Lietuvoje nespėja eiti koja kojon su greitai besikeičiančia visuomene. Tai, kas buvo efektyvu prieš dvidešimtmetį, dabar moksleiviams atrodo nuobodu ir atgyvena. Žinome, kaip svarbu yra turėti gerą žinių bagažą, dėl to darome tai, ką mokame geriausiai – priartiname moksleivius prie kompiuterinių technologijų ir programavimo per kūrybiškumą, logiką, atidumą ir komandinį darbą.

 

Mes kuriame vaikams ateitį! 40 akademijos moksleivių apmokytų nemokamai, + 100 regionuose gyvenančių moksleivių dalyvauja mūsų ir Tele2 Lietuva online mokymuose, nuotoliniu būdu. Mūsų skirta finansuojama suma už nemokamą švietimą – daugiau kaip 9737 eurai! Skirk savo 2% CodeAcademy Kids. Čia vaikai žengia pirmus žingsnius į IT ir programavimo pasaulį. Žengia į ateitį. Padėk būsimiems einšteinams ir styvams džobsams: http://bit.ly/SocialinėVeikla

Digital Explorers

CodeAcademy dalyvauja tarptautiniame Digital Explorers projekte, kurio tikslas – tiesti skaitmeninius tiltus tarp Lietuvos ir Nigerijos. Projektas siūlo vienerių metų karjeros kelią, kurio metu Lietuvoje programavimo žinias tobulins 50 jaunų Nigerijos IRT talentų. Trumpai tariant, tai suteikia galimybę įgyti ilgametę patirtį vienoje kelionėje ir pagreitinti karjerą visu greičiu.

Daugiau informacijos: www.digitalexplorers.eu 

Makes Me Digital

Dalyvaujame Europos Sąjungos remiame projektas „MakesMeDigital“, kuris organizuojamas Kartaginos politechnikos universiteto (Ispanija), su tikslu ruošti skaitmeninės rinkodaros specialistus.

Daugiau informacijos: https://makesmedigital.eu

Mommypreneurs

Tarptautinis projektas, per du veiklos metus planuojantis suteikti kompetencijas daugiau nei 1000 mamų septyniose ES šalyse. Projekto tikslas – atnaujinti moterų, esančių motinystės ar vaikų priežiūros atostogose, darbo kvalifikacijos įgūdžius, taip pat – suteikti reikalingų kompetencijų ar padėti pasiruošti nuosavo verslo kūrimo pradžiai.

Daugiau informacijos: https://mommypreneurs.eu 

Kompetencijos 2, bendradarbiaujant su LVA ir Civitta

Siekdami atkreipti dėmesį į spartesnės skaitmenizacijos šalies regionuose būtinybę, Lietuvos verslo konfederacija kartu su programavimo akademija „CodeAcademy” ir tarptautine valdymo konsultacijų bendrove „Civitta” vykdo skaitmeninės rinkodaros mokymus labai mažų ir mažų įmonių darbuotojams Šiaulių, Telšių, Panevėžio, Utenos, Marijampolės, Alytaus rajonuose. Projekto metu 226 pardavimo, rinkodaros ir viešųjų ryšių specialistai turės galimybę įgyti vertingų įgūdžių ir juos pritaikyti didinant įmonių konkurencingumą,

Kompetencijos 2, bendradarbiaujant KMTP

Šiuo metu Kauno MTP veikia daugiau nei 100 informacinių technologijų, inžinerijos, sveikatos medicinos, socialinių inovacijų, ateities energetikos, darniosios chemijos krypties įmonių.

Kartu su Kauno Mokslo ir Technologijų parku dalyvaujame projekte, skirtame Kauno regiono mažų ir vidutinių IT įmonių darbuotojų kvalifikacijai kelti bei įgūdžiams tobulinti.

Kompetencijos 2, bendradarbiaujant su Aciety

Aciety yra sparčiai auganti IT įmonių, teikiančių paslaugas ir/ar IT produktus, paieškos sistema ir partnerių tinklas, vienijantis daugiau nei 900 Europos IT įmonių, įdarbinančių virš 65000 programuotojų. Aciety kasdien bendrauja su klientais ir partneriais, siekdama pateikti patraukliausius IT pasiūlymus rinkoje. Projektas 5. Kompetencijos 2 kartu su Aciety, skirtas IT sektoriuje veikiančių įmonių darbuotojų kompetencijų kėlimas savo veiklos srityje.

Esame nariais

Apie mus rašo

Registruoti ŠMM

Esame įsikūrę:

Mūsų komanda

Lukas Čerkauskas
Client Consultant
Gintaras Gaižius
Sales Manager
Ieva Bagdonaitė Banevičė
Project Manager
Deimantė Kavaliauskaitė
Programs & Events Coordinator
+37067011944
Lina Viskantaitė
Head of HR
+37067212641
Gintarė Kiseliauskaitė
Accountant
Indrė Dambravičienė
Head of Operations
+37060229832
Šarūnas Dignaitis
Chief Operating Officer
Jurgita Juodišiūtė
Project Manager
Aistė Vingelionytė
Client Consultant
Vilius Beniušis
Client Consultant
Indrė Norvaišaitė
Administrator
Edvinas Šumskas
Head of Sales
Arnoldas Rūka
Head of Recruitment
Andrius Laška
Co-Founder & Curriculum Engineer
Jonas Žilys
Co-Founder & Head of Business Development

Norite pasidalinti žiniomis?

Esate profesionalus IT srities specialistas ir norite savo žiniomis pasidalinti su kitais?

Mokymų rinkoje siūlomi kursai sulaukia vis daugiau dėmesio ir norinčių mokytis, tobulintis ir kelti kvalifikaciją, todėl nuolatos ieškome žmonių, norinčių prisidėti prie CodeAcademy dėstytojų komandos.

Frontend dėstytojas

Vilnius

Java dėstytojas

Vilnius

Cyber Security dėstytojas

Vilnius

Susisiekite El. paštu