Google Analytics

Kurso informacija

 

Google Analytics yra visos rinkodaros „veidrodis“. Šiuo metu Analytics įrankio yra dvi versijos, nemokama ir mokama. Mokamos, t.y. Analytics360 versijos kaina yra 150.000$ per metus vienam domenui. Mūsų mokymų programa apima tik nemokamos Analytics versijos galimybes.

Per šiuos kursus beabejos sužinosite kaip stebėti lankytojų srautus ir elgseną svetainėje. Kaip identifikuoti svetainės efektyvumą ir sužinoti ROI. Bet viso ko pradžia ir visų svarbiausia yra teisingas duomenų kaupimas ir žinojimas, jog duomenis yra kaupiami nepriekaištingai. Todėl mokymų pirmoji dalis bus apie teisingą Analytics kodo įdiegimą, su tuom susijusias grėsmes ir gerąsias praktikas. Po mokymų mokinys galės įmonės tikslus adaptuoti Analytics paskyroje, kompetentingai suformuoti Analytics kodą ir užtikrinti jog įmonei reikalingi duomenis bus kaupiami deramai.

Jeigu kalbame apie reklamą ir komunikaciją internete, turime kalbėti apie duomenis ir statistiką. Google Analytics yra vienas iš daugelio įrankių, kuris gali parodyti, koks yra Jūsų svetainės lankomumas, kas yra Jūsų lankytojas, ką jie veikia Jūsų svetainėje ir daugelį kitų dalykų.

Paprastai kalbant, jeigu Jūsų verslas turi svetainę ir nenaudoja Google Analytics ar panašių įrankių, tai yra tas pats, kas žaisti krepšinį nefiksuojant rezultato… Ar Jūs to norite?

Šių mokymų metu sužinosite kaip stebėti lankytojų srautus ir elgseną svetainėje, kaip identifikuoti svetainės efektyvumą ir sužinoti ROI.

Mokymų programa:

screen-shot-2016-12-08-at-17-25-19