Google AdWords

Kurso informacija

“Google” paieškos sistema yra numeris vienas Lietuvoje ir visame pasaulyje. Lietuvoje Google naudojasi daugiau kaip 98% visų interneto lankytojų, o Google reklama yra vienas efektyviausių būdų pasiekti pačius potencialiausius klientus internete.

Dažnai mes kalbame apie Google AdWords reklamą, tačiau nežinome visų jos galimybių. Pastaruosius kelis metus AdWords pateikė itin daug naujų sprendimų kaip potencialiems lankytojams būtų galima pasiūlyti savo prekę ar paslaugą. Ar žinote, kad viena iš daugelio Google AdWords reklamos būdų yra ir vaizdinė reklama YouTube sistemoje? Ir tai tik pradžia. Google reklamos tinklas yra milžiniškas ir turi begales skirtingų opcijų. Reklamuodamiesi Google AdWords, Jūs pateikiate informaciją tiems, kas ieško Jūsų prekių ar paslaugų. Jūs nurodote konkrečius žodžius ar frazes, pagal kuriuos rodomi Jūsų skelbimai. Google leidžia nustatyti tikslinę auditoriją pagal valstybę, žmogaus pomėgius, lytį, amžių, o reklama rodoma tik tada, jeigu žmogus konkrečiai domisi mums reikiamu dalyku – Jūsų verslo siūlomomis paslaugomis.

Per šiuos kursus bus pristatyti ir apžvelgti visi galimi AdWords reklamos srauto pirkimo būdai, nepilstant iš tuščio į kiaurą ieškant „geriausio raktažodžio“. Išduosime paslaptį ir pasakysime dar prieš mokymus, jog visi raktažodžiai yra geri, ir jo paieškos nėra jau tokios prasmingos, kaip įsivyravusi opinija. Žinoma, į klausimą kuris raktažodis geras Jūsų verslui mes atsakysime. Ką pasirinkti, kaip naudotis, į ką svarbu atkreipti dėmesį ir kas labiausiai tinka Jūsų įmonei? Atsakymus rasime mokymų metu.

 

Mokymų programa:

screen-shot-2016-12-08-at-17-29-35