Apie mus

CodeAcademy – jau antrus metus IT specialistus ruošianti akademija. Kartu su mumis jau dirba apie 30 savo srities specialistų – dėstytojų, dizainerių, programuotojų, administratorių ir koordinatorių. CodeAcademy kursų programas kuria geriausi vietos specialistai – programuotojai bei dizaineriai, per ilgus praktikos metus sukaupę solidžią patirtį savo srityje kartu su lyderiaujančiomis regiono įmonėmis. Esame įsikūrę Vilniuje (Vilnius Tech Park) ir Kaune (Kauno mokslo ir technologijų parkas). Kompetetingi dėstytojai, naujausia įranga bei diferencijuotos, aukšto lygio programos yra tai, ko reikia sėkmingam Jūsų karjeros startui.

Daugiau nei 500 studentų kasmet

Akademiją kiekvienais metais baigia daugiau nei 500 studentų - UI/UX specialistų, Frontend ir Backend programuotojų, kurie sėkmingai tęsia karjerą perspektyviausiose IT įmonėse.

Vaikų ir jaunimo švietimas

Kartu su CodeAcademy Kids siekiame, kad Lietuvoje gyvenantys vaikai turėtų galimybę IT mokytis inovatyviai ir įdomiai. Akademija vaikams ir jaunimui jau veikia dvejuose miestuose - Vilniuje ir Kaune.

Partneriai

Mūsų partneriai - vieni stipriausių regione. Parnerinės kompanijos ne tik laukia studentų atlikti gerąją praktiką ir įgyti žinių, bet ir prisideda ruošiant kursų programas.

Bendruomenė

Siekiame kurti IT specialistų bendruomenę - kiekvieną mėnesį organizuojame susitikimus, renginius bei diskusijas, kur žiniomis ir patirtimis dalijasi tiek pradedantieji, tiek profesionalūs programuotojai ir kiti specialistai.

Kodėl CodeAcademy

CodeAcademy Kids

CodeAcademy Kids – tai programavimo akademija 7 – 18 metų moksleiviams. Įkūrėme ją, siekdami šiuolaikinio mokinio laiką, praleidžiamą prie kompiuterio, paversti efektyviu. Kurdami savo programas analizuojame dabartinių moksleivių interesus, jų būdo bruožus, laisvalaikio leidimo būdus ir kt., o tai padaro mūsų mokomąją medžiagą ne tik išskirtine, bet ir itin idomia mūsų mokiniams. Švietimo sistema Lietuvoje nespėja eiti koja kojon su greitai besikeičiančia visuomene. Tai, kas buvo efektyvu prieš dvidešimtmetį, dabar moksleiviams atrodo nuobodu ir atgyventa. Žinome, kaip svarbu yra turėti gerą žinių bagažą, dėl to darome tai, ką mokame geriausiai – priartiname moksleivius prie kompiuterinių technologijų ir programavimo per kūrybiškumą, logiką, atidumą ir komandinį darbą. Siekiame kiekvieną Lietuvos moksleivį sudominti kompiuterinėmis technologijomis ir paversti jo laiką, praleiždiamą prie kompiuterio, efektyviu.

Esame nariais

Apie mus rašo

Registruoti ŠMM

Esame įsikūrę:

Norite pasidalinti žiniomis?

Esate profesionalus IT srities specialistas ir norite savo žiniomis pasidalinti su kitais?

Mokymų rinkoje siūlomi kursai sulaukia vis daugiau dėmesio ir norinčių mokytis, tobulintis ir kelti kvalifikaciją, todėl nuolatos ieškome žmonių, norinčių prisidėti prie CodeAcademy dėstytojų komandos.

Frontend dėstytojas

2017/08/01VilniusPlačiau >

Java dėstytojas

2017/08/01VilniusPlačiau >

Cyber Security dėstytojas

2017/09/01VilniusPlačiau >

Susisiekite El. paštu